Allık,  ANA SAYFA,  Aydınlatıcılar,  YÜZ

Natasha Denona Mini Bloom Highlighting Blush Ürün Yorumu

Natasha Denona Bloom Highlighting Blush pembe mercan tonlarında, parça parça sim içermeksizin ışıltılı yapıya sahip, isminin hakkını vererek aydınlatıcı etki de sağlayan bir allık. Evet neredeyse tüm özelliklerini tek bir cümlede özetledim!

Eğer Nars Orgasm ya da The Balm Hot Mama türünde allıklar seviyorsanız büyük ihtimal bu ürünü de seversiniz. Bu tarz renkleri, ışıltıyı veya dokuyu sevmiyorsanız Bloom Highlighting Blush pek sizlik olmayabilir. Bazı kullananlar böylesine ışıltılı allıkların gözenekleri daha da belirginleştirdiğini deneyimleyebiliyor.

Natasha Denona Bloom Highlighting allık yapı olarak gerçekten çok pigmentli fotoğraflarda gördüğünüz üzere. Allık konusunda acemiyseniz başta biraz uğraştırıcı olabilir. Ben ürünün aydınlatıcı gibi yansıdığını gösterebilmek adına iyice yukarı çıkıp elmacık kemiklerinin üzerine de uygulama yaptım. Işıltısı bence çok güzel, rengi de. Rengi şöyle bir hafifletmek için parmaklarımla allığı silme hareketini yaptığımda ışıltılar gitse bile rengin yerinde kaldığını gözlemledim. Kalıcılık konusunda problem çıkaracak türde bir allık da değil.

Nars’ın adı geçmişken (öyle bir allık yapmışlar ki neredeyse dünyadaki bütün allıklar Orgasm ile kıyaslanıyor!) şunu söyleyebilirim, Orgasm allıktaki ışıltılar daha tane tane belirgin bana kalırsa. O da çok güzel bir allık elbette ama maalesef marka artık deneysiz değil. O yüzden deneysiz ve daha uygun fiyatlı alternatifler bulmak beni mutlu ediyor =)

Mini Bloom aydınlatıcı allık mini olarak geçse de 4g ürün içeriyor, bir mini boy ürün için gayet tatmin edici. Nars allıkların tam boyu 4.8 g. Fiyat ürün miktarı olarak karşılaştırıldığında Natasha Denona Bloom daha avantajlı.

Son olarak ambalajdan bahsetmek gerekirse çok çok beğendiğimi söyleyebilirim. Ele güzel oturan, sağlam bir mıknatıslı kapağı olan, aynalı bir ambalajla sunuluyor. Kutunun rengini, hologram fontu gibi özellikleri de ayrıca beğendim.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar, hayvan deneyleri politikası nedir?

Natasha Denona ürünleri Türkiye’de Sephora aracılığıyla satılıyor ancak yanlış bilmiyorsam bu marka onlinea özel olarak satışta. Allığın fiyatı indirimsiz 169 lira. Markanın Çin’de satışı bulunmuyor, ürünlerini ve içeriklerini test etmedikleri gibi 3. taraflara da test yaptırmadıkları yönünde açıklamaları mevcut. Herhangi bir sertifikaları bulunmuyor, tüm ürünleri olmasa da vegan alternatiflere de yer vermişler.

 

Bir Cevap Yazın