ANA SAYFA,  Far,  GÖZ

Revolution Pro Mirage Far Paleti Ürün İncelemesi

Revolution Pro Regeneration Palette Mirage mat ve ışıltılı olmak üzere 18 renkten oluşan bir palet. Elimde kızıl tonların bulunduğu bir palet olmadığı için bu ürünü marka Rossmann mağazalarına ilk geldiğinde edinmiştim. Tabii ben her zamanki gibi toprak tonlarını daha çok kullandım, yukarıda pek de beğenmediğim kızıllı makyaj örneğini görebilirsiniz. Renklerin duruşu hakkında fikir vermesi için yine de paylaşıyorum…

Renk çeşitliliğine sahip, bütün renkler olmasa da geneli itibariyle pek pigment sorunu yaşatmayan ve dahası vegan bir ürün. Ambalajı, kokusu gibi özellikleri size “uygun fiyatlı” bir ürün kullandığınızı hissettiriyor. Yani bu palet bir fiyat/performans ürünü. Mat renklerin bazıları tene oturmakta sorun çıkarabiliyor, öte yandan çok başarılı ışıltılı renklere de sahip.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?

Revolution Pro ürünleri Rossmann mağazalarında satılıyor, palet ben aldığımda indirimsiz 50 liraydı. Şu sıralar indirimli hali 50 lira aralığında. Ürün vegan ve marka cruelty-free markalar arasında gösteriliyor.

Bir Cevap Yazın