Allık,  ANA SAYFA,  Aydınlatıcılar,  YÜZ

The Balm AutoBalm Grl Pwdr Allık Paleti Ürün Yorumu

The Balm Autobalm Grl Pwdr Allık Paleti

The Balm allık paleti üç allık ve bir aydınlatıcıdan oluşuyor. Aydınlatıcı aynı zamanda “topper” olarak da kullanıma sunulmuş, yani ürünü allıkların üzerine uygulayarak mat yapılarını ışıltılı bir hale getirebiliyorsunuz. Işıltılı allık sevsem de aydınlatıcıyı bu şekilde hiç kullanmadım, sebebine birazdan geleceğim…

Allıkların yapıları son derece yumuşak ve renklerini fazlasıyla veriyorlar, aşırı pigmentliler. Fırçanıza gerçekten az miktarda ürün alıp sabırla uygulama yapmanız gerekiyor. Özellikle koyu renkleri fazlaca alırsanız teninize yapışıp kalabiliyorlar.

Renk seçimini oldukça başarılı buldum. Özellikle gül kurusu tonlarında olan “Bourbon” her ne kadar zor uygulansa da favorim. “Houston” sür-çık joker renklerden, birçok makyaja giden bir şeftali. “Bleeker” rengini ise bronzer ya da kontür amaçlı kullananlar da mevcut. Fifth isimli highlighter / topper renk olarak çok güzel olsa da parça parça simler içeriyor. Yapısı tıpkı allıklar gibi yumuşacık ve yine oldukça pigmentli. Benim genelde tercih ettiğim aydınlatıcılara göre fazlaca kalın yapıda. Diğer allıkların üzerine uygulanabilmesi için biraz daha transparan bir yapıda olması gerektiğini düşünüyorum. Aydınlatıcı olarak da simleri tane tane belirgin olduğu için pek elimin gittiği söylenemez.

Palet açması son derece zahmetli olan teneke bir ambalaj içerisinde yer alıyor. Ürünlerin bulunduğu karton kısım yerinden ayrılabiliyor. Aramızda allık ve hatta palet bitirebilen şanslılarımız varsa kutuyu sonrasında başka ürünlerinizi saklamak için kullanabilirsiniz.

Seyahatler için uygun bir palet olsa da ürünlerin yapıları yumuşak olduğu için taşıma sırasında dikkatli davranmakta fayda var. Paket sağa sola çarparsa dağılabilir =)

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? Marka hayvan deneyleri yapıyor mu?

The Balm ürünleri Gratis mağazalarında ve Gratis onlineda satılıyor, sık sık indirime giren bir marka. Paletin indirimsiz fiyatı 120 lira civarında. The balm herhangi bir sertifikaya sahip olmasa da Çin’de faaliyet göstermeyen bir marka olarak biliniyor, birçok kaynak The Balm’ı deneysiz olarak değerlendiriyor.

İçerik ve görseller: makyajaynam.com

Bir Cevap Yazın