ANA SAYFA,  Far,  GÖZ,  Göz Kalemi & Eyeliner

NYX Jumbo Göz Kalemi Yorumları: 609, 617, 601

Nyx’in bu tombul göz kalemleri çok uzun yıllardır satışta. Milk ve Yogurt gibi popüler renklerinin yanı sıra çok güzel tonlar da eklemişler seriye. Kalemler son derece yumuşak bir dokuda, neredeyse yağ gibi kayan krem farlar gibi yapıları var. Uygulamaları çok pratik, kolayca dağılıyorlar, teninize kalıp gibi yapışıp kalmıyorlar. Ancak ürün açıklamasında “hızlıca sabitlenir” gibi bir ifade yer alsa da ben sabitlenme namına pek bir şey göremedim. Baz da kullansam bariz bir şekilde çizgilere doluyor. Siyah rengine güvenip de tek başına kullanmam mesela, büyük ihtimal akacaktır.

Tüm bu olumsuz özelliklere rağmen bu kalemleri, özellikle Iced Mocha ve French Fries renklerini severek kullanıyorum. Sim sim durmayan, göz kapağında belli belirsiz ışıldayan harika bir bitişleri var. Gün içinde çizgilerime dolduğunda parmaklarımda hızlıca dağıtıyorum. Fotoğraflarda renkler biraz daha canlı ve ışıltılı görünse de gün ışığındaki görünümleri çok daha güzel.

Nyx Jumbo Eye Pencil Nasıl Açılır?

Yıllar önce bu serinin dudak kalemleri de vardı, ürünü ilk elime aldığımda ben bunu nasıl açacağım diye şaşırıp kalmıştım. Çevirmeli bir ambalajı var sanıyordum, çünkü tamamen plastik gibi görünüyordu. Göz kalemleri de aynı şekilde ve gördüğüm kadarıyla kalemlerin açılamadığını düşünen bir kesim hala mevcut =) Tombul kalemler için olan kalemtıraşlarla ürününüzü gönül rahatlığıyla açabilirsiniz.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? Hayvan deneyleri politikası…

Nyx ürünleri markanın kendi sitesinde ve kimi kişisel bakım marketlerinde satılıyor. Marka ana şirketinden (Loreal) bağımsız olarak deneysiz bir politika izliyor. Güncel fiyat bilgisi için linki ziyaret edebilirsiniz: https://www.nyxcosmetics.com.tr/jumbo-eye-pencil

 

Bir Cevap Yazın