ANA SAYFA,  Aydınlatıcılar,  YÜZ

The Balm Mary Lou Manizer Mini, Mary Dew Likit Aydınlatıcı İncelemesi

Aydınlatıcıların hayatımıza girmesi iyi mi oldu, kötü mü oldu karar veremiyorum. Allıklardan daha çok ilgimi çekiyorlar, çok fazla ürün çeşidi de var. Doğru ürünü bulduğunuzda yüzünüze başka hiçbir ten ürünü sürmeseniz bile cildi sağlıklı gösterebilme potansiyeli var aydınlatıcıların. Işıl ışıllar, küçük tatlı mutluluk sebepleri işte =)

Aydınlatıcı dosyama en çok talep gören ve kolayca ulaşılabildiğini düşündüğüm the Balm markasıyla başlamak istedim: Bir klasik olan Mary Lou ve sonradan seriye eklenen Mary Dew Manizer…

tHE BALM Mary Lou Manizer Mini Aydınlatıcı

Ta 2012’de tam boyunu satın almıştım Mary Lou’nun, miktar olarak çok tatmin edici ve bereketli. Her gün kullansanız da azalma emaresi göstermiyor. Belirlenen son tüketim tarihine kadar ürünü bitirmek pek mümkün değil. Bendeki tam boy yıllarca durdu, başına bir şey de gelmedi, kokusunda kıvamında da bir değişiklik olmadı. Hala bir yerlerde duruyor olmalı. Mini boyunun piyasaya sürülmesi ise son derece yerinde bir hareket oldu. Çünkü aydınlatıcıları belirli noktalara sürüyoruz, allık ya da bronzer miktarında kullanılmadıkları için bitmek bilmiyorlar. Mini boy hem ürünü ilk kez denemek isteyenler için, hem de daha kısa sürede tüketmek isteyenler için daha avantajlı bence.

Mary Lou Manizer aydınlatıcının başarısının ardındaki sır ise sanıyorum ki rengi. Genel olarak her tende kendini gösteriyor. Ne sarı, ne beyaz, ne bronz ne de pembe alt tonlu. Yapısı yumuşacık, uygularken toz toz değil. Evet toz bir ürün ama kremsi bir kıvamı var. Kalıcılığı da gayet iyi. İlk kez highlighter kullanacaksınız risksiz ve güvenli bir seçim olduğunu söyleyebilirim. Işıltısı da gayet tatmin edici, yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz ama kullanacağız fırça çok önemli…

tHE BALM Mary Dew Manizer Likit Aydınlatıcı

Mary Dew Manizer likit yapıda, şişesinde metalik efektli bir aydınlatıcı izlenimi veren yoğun bir ürün. Uygulaması ilk başta Mary Lou kadar kolay gelmeyebilir. Ben en güzel sonucu parmaklarla sürdüğümde aldım. Likit yapıda olduğu için süngerle uygulama yapmak isteyebilirsiniz ancak sünger aydınlatıcının o güzel rengini ortadan kaldırıyor. Hatta yapısından da bir şeyler götürüyor. Süreceğiniz yere birkaç nokta şeklinde bırakıp parmaklarla hızlıca yedirmek gerekiyor, çünkü çabuk sabitleniyor. İkisinin arasında ne fark var derseniz, her ne kadar fotoğraflarda ciltte benzer görünseler de Mary Dew ciltle çok daha güzel bütünleşiyor. Genel olarak krem ve likit ürünler ciltle daha bütün duruyor bence, allıklarda da durum böyle. O metalik güçlü görünümü yakalamak isterseniz üst üste uygulama da yapabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi, Hayvan Deneyleri Politikası…

tHE Balm birçok Cruelty-free ürün incelemesi yapan kaynakta zulümsüz bir marka olarak gösteriliyor, Çin’de satışı bulunmayan bir marka. Tüm ürünleri olmasa da vegan seçenekleri var. Mary Lou vegan olarak belirtilmiş, Mary Dew likit aydınlatıcı ise vegan listelerde yer almıyor.

Mary Lou’nun tam boyu indirimsiz 120 lira olarak görünüyor. Mini boyunun ise stok dışı olduğu için fiyatı görünmüyor, şaşırmadık =) Mary Dew aydınlatıcı fiyatı indirimsiz 80 lira olarak belirlenmiş. tHE Balm markası Gratis mağazalarında ve Gratis onlineda satılıyor.

Bir Cevap Yazın