ANA SAYFA,  MAKYAJ FIRÇALARI

Ecotools Define and Highlight Duo Makyaj Fırça Seti

ecotools_define_and_duo_makyaj_firca_seti
Ecotools aydınlatıcı ve kontur fırça seti

Ecotools Define & Highlight Duo Makyaj Fırça Seti

Türkiye’de ulaşabildiğimiz cruelty-free ve vegan makyaj fırçaları markaları arasında en sevdiğim Ecotools sanırım. Elimde 10 senelik fırçaları bulunuyor, hala sapasağlamlar…

Ecotools kontür ve aydınlatıcı fırça seti sentetik kıllardan yapılmış, ki markanın tüm fırçaları öyle. Açıkçası bu sentetik kıl konusunda epey bir ilerleme kaydedildi. Artık sentetik kıllardan da yumuşacık, istenilen yoğunlukta harika fırçalar yapılabiliyor.

Bu ikili sete dönersek, sette bulunan aydınlatıcı fırçası yelpaze şeklinde, epey büyük ve aydınlatıcı fırçalarına göre yoğun kıllardan yapılmış. Yani her zaman sürdüğünüz highlighter ürününüzü çok daha güçlü bir şekilde yüze uyguluyor. Tabii elinizi hafif tutarak daha yumuşak bir sonuç da alabilirsiniz. Kıllarının sıklığı konusunda hiçbir şikayetim yok, ama biraz daha küçük bir fırça olsaymış daha kontrollü bir uygulama şansı yakalarmışım gibi geliyor. Öte yandan vücut makyajı yapıyorsanız, omuzlara köprücük kemiklerinize aydınlatıcı sürüyorsanız rahatlıkla bu fırça kullanılabilir.

Ecotools Define and Hihglight Duo
Ecotools Define and Hihglight Duo

ecotools_highlight_firca

ecotools_define_and_duo_firca

Ve kontür fırçası ise tek kelimeyle şahane. Konik yapıda, kıllarının yoğunluğu ve boyutu ideal. Sadece kontür yapmak için değil bronzer, allık ve pudra sürmek için de kullanıyorum. Harika!

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? Zulümsüz ve vegan mı?

Ecotools fırçaları Gratis, T Shop, kimi Macro Center mağazalarında, online olarak birçok sitede satılıyor. Lütfen güvendiğiniz noktalardan edinmeye çalışın. Markanın fırçaları vegan ve cruelty-free. Fırça seti gördüğüm kadarıyla 60-70 lira fiyat aralığında.

ecotools_define_and_duo_firca_seti

ecotools_define_and_highlight_duo

Markanın diğer ürünleri için ilgili etiketi takip edebilirsiniz: https://www.makyajaynam.com/tag/ecotools/

Bir Cevap Yazın