ANA SAYFA,  GÖZ,  Göz Kalemi & Eyeliner

KAT VON D TATTOO LINER – TROOPER BLACK

katvond_tattoo_eyeliner

Kat Von D Tattoo Liner Trooper Black

Kat Von D Tattoo liner kıl fırçalı, ne kalınlıkta bir eyeliner süreceğinize fırçanın değil sizin karar verdiğiniz bir ürün. Fırçası incecik kıllardan oluşuyor, uca doğru sivriliyor ve gerçekten esnek olmasıyla çok rahat bir sürüm sağlıyor. Yani bu liner ile çok ince ya da kalınca bir hat çizebilirsiniz. Özellikle kuyruk çizerken rahat çalışmanızı sağlayacaktır.

Uygulama yaparken kömür gibi, bir anda renk veren tok bir sonuç beklemeyin. İnce bir hat çizerken uğraş gerektirmese de daha yoğun ve kalınca bir çizgi çekmek isterseniz biraz daha uğraşmanız gerekebilir. Fırçasına her zaman eşit miktarda ürün geliyor. Bitişinin parlak olduğunu söyleyebilirim, mat değil kesinlikle. Parlaktan kastım da simli bir yapı değil yine de.

kat_von_d_tattoo_liner (2)

En önemli konu olan kalıcılığına gelecek olursak ürün kalıcı. Çokça belirttiğim üzere yağlanan göz kapaklarım var ve çok nadir sayıda ürün bazsız dayanıyor bende. Bir ürünün suya dayanıklı olması da yağa dayanıklı olacağı anlamına gelmiyor. Kısaca ben bu eyelinerı kullanırken muhakkak baz kullanıyorum, kalıcı olsa da risk almıyorum. Öte yandan elinize kolunuza denediğinizde çıkmıyor sahiden, ancak yağlı göz kapakları olayı değiştiriyor.

kat_von_d_tattoo_eyeliner

kat_von_d_tattoo_liner

Günlük hayatta daha mat bir görünümü olsa da yapay ışıkta mat bir eyeliner olmadığını görebilirsiniz…

Ne kadar gidiyor?

Ben bu ürünü alalı yaklaşık bir sene oluyor. Düzenli kullanmamakla birlikte daha yeni yeni bittiğini görüyorum. Ama her gün eyeliner süren biriyseniz muhtemelen daha kısa süre dayanacaktır. Bu süre zarfında ne fırçasında bir şekil kaybı ne de başka olumsuz bir durum gözlemledim.

Cruelty-free ve vegan. Kat Von D Peta sertifikalı markalar arasında bulunuyor.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?

KVD tattoo liner Sephora mağazalarında satılıyor. Güncel fiyatı 159 lira olarak görünüyor. (Evet çok artmış! Ben aldığımda 115 liraydı sanırım.) Sephora Türkiye online alışverişe geçti bu arada, bu linkten ürünü görebilirsiniz.

İçerik, görseller makyajaynam.com

Bir Cevap Yazın