Aksesuarlar,  ANA SAYFA,  YÜZ

Ecotools Color Perfecting Minis – Mini Makyaj Süngerleri

ecotools_makyaj_sungeri

Ecotools mini makyaj süngerleri

Beauty Blender’dan sonra birçok marka kendine has özellikleri olan makyaj süngerleri çıkardı. Farklı boyutlarda ve şekillerde sunulan bu süngerlerin hepsi istenilen sonuçları vermiyor elbette. Hatta denediğimiz süngerin başarılı olup olmadığını çoğunlukla Beauty Blender ile kıyaslayarak belirliyoruz ister istemez, ne de olsa kendisi ilk. Makyaj süngerini işe yarar kabul etmek içinse dikkat ettiğimiz bazı noktalar var:

Bunlardan ilki ürünün sert olmaması. Bu ne demek? Süngeri parmaklarınız arasında sıkıştırdığınızda belli bir esneklik göstermesi beklenir, ben bekliyorum =) Sert süngerler kimi zaman suyla ıslatıldığında hamurlaşıp kaskatı kesilebiliyor. Bir diğer nokta ürünün gözenekli bir yapıya sahip olması, ancak bunun da bir dozu var. Yeterince geçirgen yapıda olmayan makyaj süngerleri ıslatıldığında ne boyutunda farklılık gösteriyor, ne de istenilen nemli sonucu sağlıyor. Son kriter de süngerin uyguladığınız ürünü tamamen kendine çekmesi. Süngerlerde bir miktar emilim normal karşılanmalı, fakat bazıları tüm ürünü yok edebiliyor.

Son zamanlarda hem görüntüsüyle hem de işe yarar oluşlarıyla beni mutlu eden Ecotools mini makyaj süngerleri yukarıda saydığım tüm beklentileri karşılıyor (bence). Yapıları esnek, ıslattığınızda tıpkı Beauty Blender gibi şişiyor, vegan, cruelty free, fiyatı harika, daha ne olsun…ecotools_mini_makyaj_süngerleri

ecotools_mini_makyaj_sungeri

ecotools_makyaj_sungeri_kullananlar

ecotools_sünger

Islatıldıktan sonraki boyut farkını görebilirsiniz. Süngerler kesik uçlu, bu halleriyle göz altlarına güzel oturuyorlar, ancak göz pınarına uygulama yaparken çok pratik değiller, tabii ki bence hiç sorun değil. Bu süngerler  kızarıklık, morluk, koyu halkalar vb gibi sorunlar için farklı renklerde üretilmiş, tabii istediğiniz yere istediğiniz rengi kullanın siz. Ben likit aydınlatıcı için de concealer için de kullanıyorum.

Nerede satılıyor? Fiyatı ne kadar? 

Ecotools ürünleri Gratis mağazalarında, T-Shoplarda, online alışverişi tercih ediyorsanız kimi sitelerde mevcut. Ben bu ürünü Gratis’ten edindim, indirimli 30 lira civarında. Dört sünger için güzel bir fiyat.

https://www.instagram.com/makyajaynam/

İçerik görseller makyajaynam.com

Bir Cevap Yazın