Wet N Wild Rujlar

Home / ANA SAYFA / Wet N Wild Rujlar
wet_n_wild_ruj_blog

wet_n_wild_ruj_renkleri

Wet N Wild Megalast rujlar, kullanışsız ambalajlarına karşın başarılı renk seçenekleriyle birçoğumuzun makyaj çantasında yerini aldı. Ben de belirli aralıklarla yukarıda gördüğünüz renkleri edinmiş oldum. Bazıları gerçekten çok güzel, bazılarıysa benim için son derece kullanışsız.

Bu rujlar bizde satışa sunulduğunda rujlara getirilen en büyük eleştirilerden biri sürümlerinin oldukça sert olduğuydu, ki katılıyorum. Sonrasında yeni renkler de getirildi. Yeni gelen rujların bazılarının yapısı oldukça farklı, daha rahat bir sürümleri var. Rujların ambalajları haklı olarak beğenilmiyor çünkü çantanıza atıp çıkamazsınız, çıktınız mı? Sonuçlarına katlanırsınız. Rujun kapağı ister istemez açılıyor. Aslında malzeme olarak o kadar kötü değil ama kapak kısımları sahiden sorunlu. Bir diğer dezavantaj da rujun sürekli şeffaf kapağa bulaşması.

Yapı ve kalıcılık durumundan bahsedelim.
Her bir rujun yapısı birebir aynı değil bana kalırsa. Kimi renkler kolay sürülen, kremsi ve yoğun bir yapıya sahipken, kimi renkler de çok mat ve kuru bir ruj sürüyormuşsunuz hissiyatı veriyor. Kalıcılıkları da yine renklerine göre değişiyor. Genel olarak serinin koyu tonları kalıcılık açısından daha başarılı sayılır. Yine de Wet n Wild ruj renkleri skala olarak oldukça başarılı. Her beğeniye uygun bir ton bulmak mümkün.

Marka kendi İnternet sitesinde vegan ürün listesini güncelledi, bendeki renklerin hepsinin vegan olduğunu görünce şaşırdım. Bir iki fire vermişimdir diye düşünüyordum. Özetle, uygun fiyatlı ve vegan ruj arayanlar için bu seri bulunmaz nimet.

wet_n_wild_ruj_blog

Renkler: Bare It All, Think Pink, Rose Bud, In the Flesh, Spiked With Rum, Cinnamon Spice, Cherry Bomb

wet_n_wild_bare_it_all

Bare It All: Serinin en çok tercih edilen nude ruju MAC velvet teddy ile benzer olarak kabul ediliyor. Bende daha çok kahvemsi duran bir renk bu. Kalıcılığı ise bana göre hiç başarılı değil. Sürdükten kısa bir süre sonra silindiğini görüyorum genelde. Yine de ara sıra da olsa kullanıyorum.

wetnwild_think_pink_ruj

Think Pink: İşte neden satın aldığıma dair hiçbir fikrim olmayan bir renk. Bu durumla kontrolsüzce, kullanmayacağım ürünlere para harcamayı kastetmiyorum. Bir şekilde sürülebilir(!) olduğunu düşünüp almışım. Ama fotoğrafta gördüğünüz üzere hiç yakışmıyor, yapısı güzel değil, bolca çizgilere doluyor ve dişleri de sapsarı gösteriyor. Renkte sorun yok bu arada, bu tonların yakıştığı insanlar da vardır muhakkak.

wet_n_wild_rose_bud_ruj

Rose-Bud: Eh işte, bu da bana göre sürülebilir pembelerden. Çok canlı değil ama doğal bir pembe olduğu söylenemez. Nadir kullandıklarımdan.

wet_n_wild_in_the_flesh_ruj

In the Flesh: Yabancı bloglarda görüp, ne güzel bir dudak rengi diye düşünmüştüm ama pek istediğim gibi çıkmadı. Bu rujla My lips but better etkisini yakalayabileceğimi sandım, olmadı. Rose-Bud renginden daha sık elim gidiyor kendisine, daha doğal.

wet_n_wild_spiked_with_rum_ruj

Spiked with Rum: Çok güzel! Çok güzel! Çok güzel! En sevdiğim renk bu galiba. Bence harika. Yapısı da sürümü de farklı, tonu muhteşem, fotoğraftakinden biraz daha koyu olabilir. Şahane… Bu renk de MAC Del Rio ve Retro renklerine muadil gösteriliyor. Alın!

wet_n_wild_cinnamon_spice_ruj

Cinnamon Spice: Bu da en beğendiğim renklerden, içinde morluk barındırmayan güzel bir kırmızı-bordo. Sürümü sert olsa da renk çok güzel olduğu için değer.

wet_n_wild_cherry_bomb_ruj

Cherry Bomb: Bu renk fotoğraflarda gerçek renginde çıkmamak için epey diretti. Benim dudaklarımda baskın bir mor olarak durdu. Sürdüğünüzde fotoğraftakinden daha opak duruyor bu arada. MAC Diva ruj ile muadil gösteriliyor. Sıklıkla kullanabildiğim bir renk olmamakla birlikte, hafif gümüşümsü krem farlarla kombinlendiğinde güzel bir gece makyajına olanak tanıyor.

wet_wild_rujlar_ve_renkler

wet_n_wild_rujlar_ve_renkleri

Nihayet sonuna gelebildik!

Wet n Wild rujlar Gratis mağazalarında satılıyor. Rujların indirimsiz fiyatı 13.90 lira. Marka PETA sertifikalı. Markanın vegan ürün listesine göre yukarıdaki renklerin hepsi vegan. Dilerseniz listeyi bu linkten inceleyebilirsiniz.

İçerik, görseller makyajaynam.com

https://www.instagram.com/makyajaynam/

Leave a Reply

Your email address will not be published.