ANA SAYFA,  GÖZ,  Maskara,  Ürün Karşılaştırmaları

GOSH BOOMBASTIC SWIRL VOLUME MASCARA

gosh_boombastic_swirl_maskara_blog

Gosh Boombastic Maskara‘dan sonra Gratis mağazalarına gelen bir diğer maskara da serinin diğer üyesi olan, argan yağlı Boombastic Swirl oldu. Tabii ki yeni değil…

Klasik Boombastic ile aralarındaki farklardan ve benzerliklerden bahsederek ilerleyeyim:

– İkisinin de fırçaları silikon, ikisinin de fırça uçları yuvarlak ve yine dikenimsi çıkıntılar mevcut. Ancak Boombastic Swirl versiyonunun fırçası devasa. Hal böyle olunca çok dikkatli bir uygulama gerektiriyor. Normal boyuttaki maskara fırçalarına göre daha fazla vakit kaybettirme gibi bir durumu var. Bulaşma sorununu da belirtmeliyim.

– Klasik boombasticte silikon kıllar fırça üzerinde düz bir şekilde diziliyken, swirl versiyonunda kılların dizilimi spiral. Dönerek birbirlerini takip ediyor kıllar, detaylı fotoğrafta göreceksiniz.

– Boombastic Swirl kirpikleri çok güzel kıvırıyor, kaldırıveriyor. Ancak ben dolgunlaştırma konusunda klasik boombastici daha başarılı buldum. Aslında Swirl de dolgunluk veriyor, yine de klasik boombastic kirpikleri daha “çok” ya da “sık” gösteriyor. Swirl’de rahatsız edici bir topaklanma yaşamasam da biraz yapıştırma durumu mevcut.

– Temizlenmeleri birbirlerine benzer. Klasik boombastic Swirl’e göre biraz daha kolay temizleniyor.

gosh_boombastic_swirl_rimel

gosh_boombastic_swirl_maskara

gosh_boombastic_swirl_uygulama_blog

gosh_boombastic_blog_yorumu

gosh_rimel

Maskaranın kirpiklerimdeki sonucu bu şekilde. Bence sonucu hiç fena değil, yine de sanırım klasik boombastic benim için bir tık daha önde.

Klasik Boombastic ürün yorumu için bu linki ziyaret edebilirsiniz:
https://www.makyajaynam.com/2014/11/05/gosh-boombastic-mascara/

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? Hayvan deneyleri politikası nedir?
Gosh Boombastic Swirl Mascara Gratis mağazalarında satılıyor. Marka PETA onaylı. Ürünün fiyatı son zamlarla indirimsiz 30 lira civarında.

İçerik, görseller makyajaynam.com

https://www.instagram.com/makyajaynam/

 

Bir yorum

Bir Cevap Yazın