ANA SAYFA,  Far,  GÖZ

GOSH MINERAL WATERPROOF EYE SHADOW 003 BROWN SUYA DAYANIKLI MİNERAL KALEM FAR

gosh_mineral_kalem_far_brown

GOSH Mineral kalem far serisinin en kullanışlı, en zahmetsiz, en doğal duran rengi: 003 Brown. Renk, duymaktan sıkıldığınız sür-çık tanımlamasına cuk uyuyor. Hata yapmak, fazla sürmek, abartmak gibi durumlar söz konusu değil. Yapısı daha önce yazdığım forever kalemlere kıyasla çok yumuşak olmasa da uygulaması kolay.

Verdiği görüntü de yine forever serisine göre daha doğal. Renk aynı şekilde altlarda bir yerde hafif bir gül kurusu tonu da barındırıyor, işte bu çok önemli aslında. Klasik kahve/doğal dediğimiz renklerde belli belirsiz kullanılan pembelik/morluk, rengin teninizle bütünleşmesini sağlıyor (bence).

Bazla kullanıyorum, suya dayanıklılığını test etmiş değilim, suya dayanıklı makyaj malzemeleri şimdilik benim için bir şey ifade etmiyor. Benim için bir kriter değil ama kimilerince tercih sebebi olabilir.

Özetle, temiz fırça arayışına girmeden, çabucak yapılacak göz makyajları için çok iyi bir alternatif. Raflarda zor bulunan bir renk, ama kesinlikle denenesi.

Etik Seçimler’in (tıklayın) Gosh Forever ve Mineral kalem yorumları da size fikir verebilir. Farklı renklerini de yazmış.

gosh_mineral_waterproof_eye_shadow_003_brown

gosh_mineral_far_brown_swatch

Gosh Cosmetics PETA onaylı markalar arasında yer alıyor, cruelty-free.

Nerede satılıyor, fiyatı nedir?

GOSH ürünleri Gratis mağazalarında satılıyor. Kalem farın fiyatı 20-30 TL aralığında, maalesef net hatırlayamıyorum.

İçerik, görseller makyajaynam.com

Bir Cevap Yazın