ANA SAYFA,  Cilt Bakımı

DR HAUSCHKA ROSE DAY CREAM

PETA

Dr_Hauschka_Rose_Day_Cream

Dr. Hauschka Rose Day Cream yorumları

Merhem gibi bir tüpte gelen kremin yapısı da merhem gibi, çok yoğun. Buna rağmen ciltte korkulacak kadar yayılma zorluğu yaşatmıyor, elbette çarçabucak emilmiyor. Cildinize dokunduğunuzda yağlılık, hafif yapışkanlık hissi bir süre sizinle oluyor.

Aylar önce paylaştığım alışveriş postunda kremin bende hassasiyete neden olduğundan bahsetmiştim. Bir ürünün cildimde olumsuz etki edeceği tutarsa, ilk yer çene bölgem oluyor, çenemin sağlı sollu kenarları kızarıyor, hassaslaşıyor, rengi değişiyor. Bu kremde de aynı şey olunca ürünü tüm yüzüme uygulamayı bıraktım.

Her daim cildinin kuruluğundan ve pul pul dökülmesinden şikayetçi olan annem nemlendirici kremi kullanmaya başladı ve tabii ki bayıldı. Onun cildinde hiçbir olumsuzluğa neden olmadı, özellikle alnındaki kırışıkların görünümü bile yumuşadı.

Bense kremi ara ara burun kenarlarında ve yanaklarımda gördüğüm, çok kurumaktan kabuklanan bölgeler için kullandım. Cildim yeri geldiğinde o kadar saçmalayabiliyor ki! T bölgem yağlı, burun kenarlarım buna rağmen kabuk kabuk olabiliyor.

Kuruluktan cildinde gerginlik yaşayan, pul pul dökülme sorunları olanlar bu yoğun nemlendirici kremi sevebilir. Kış boyunca sorunlu gördüğüm, ekstra neme ihtiyacı olan bölgelerde ben de severek kullandım. Okuduğum diğer kullanıcı yorumlarında da kremin kış ayları için oldukça ideal olduğundan bahsedilmiş.

Kremin daha hafif formüllü light versiyonu da mevcut.

Dr_Hauschka_Rose_Day_krem

rose_day_cream

Nerede satılıyor, fiyatı nedir?

Dr. Hauschka ürünleri GNC mağazalarında satılıyor, ben Cevahir GNC‘den almıştım. İndirimsiz fiyatı 110- 120 lira arası, 30 ml.

Ürünün içerik bilgisini ve ilginizi çekerse diğer kullanıcı yorumlarını(İngilizce) incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İçerik, görseller makyajaynam.com

 

Bir Cevap Yazın