ANA SAYFA,  GÖZ,  Göz Kalemi & Eyeliner

GOSH THE ULTIMATE EYE LINER 01 BACK IN BLACK YORUMLARI

PETA (VEGAN ÜRÜN)

gosh_the_ultimate_eyeliner

Elimde Gosh markasına ait hayli ürün birikti, markanın ürün yorumlarını bu aralar sık görebilirsiniz…

Gosh The Ultimate Eye Liner yumuşak sürümlü, rengini vermesi için sert bir uygulama yapmak zorunda değilsiniz. Sürdükten sonra sabitleniyor ve neredeyse kıpırdamıyor.
Kalemin bir ucunda dağıtma işlemi için plastik dokulu bir aplikatör bulunuyor. Baz, far, kapatıcı gibi hiçbir ürün sürmediğim göz kapaklarıma kalemi direkt uygulayıp dağıtmak istediğimde, dağıtıcı kısım gayet güzel işe yarıyor. Ama far bazı ve far uygulamışsam -özetle normal göz makyajı yapmışsam- kalemi sürdükten sonra ürünle gelen aplikatör bende işe yaramıyor, kalemi dağıtamıyorum. Sabitlendiği için fırçayla verimli bir şekilde dağıtmak da pek mümkün olamıyor.

Sürdüğünüz kalemin net bir şekilde kalmasını istiyorsanız, dağıtma kısmına gerek duymuyorsanız sizlik bir ürün olabilir. Aşırı yağlanan göz kapaklarınız yoksa muhtemelen kalıcı da olacaktır.

Göz içine çekildiğindeyse simsiyah, net bir hat veren göz kalemlerinden değil. Temizlemesi zahmetli, yağsız göz makyaj temizleyicileriyle zor çıkıyor.

gosh_ultimate_eye_liner_black

gosh_the_ultimate_eyeliner (2)

gosh_the_ultimate_eyeliner_goz_kalemi

Maskaraları, farları ve göz kalemlerini özellikle gözlerimde gösteriyorum, fakat yukarıdaki kalemin kapağını kaybetmem ürünün uzunca süre havayla temas etmesine sebep oldu, ve kalem artık renk vermiyor. Aklınızda bulunsun, kapağını kaybetmeyin =)

Kesinlikle kötü bir göz kalemi değil, fakat eyeliner/kalem vs uygulamalarını net bir çizgi şeklinde tercih etmiyorum bu aralar, bolca dağıtmak istiyorum =)

Nerede satılıyor, ne kadar?
Gosh ürünleri Gratis mağazalarında satılıyor. Kalemin fiyatı 25 – 26 lira arası, bence pahalı. İndirim zamanı edinmek daha mantıklı, Gratis bu markada sık sık indirime gidiyor.

Gosh’un göz grubunda epey kalem seçeneği var, smokey eyelinerlarını daha çok beğendim mesela. Onlarla ilgili bir inceleme yazısı da gelecek.

Markanın hangi ürünlerinin vegan olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki postu ziyaret edebilirsiniz:

https://www.makyajaynam.com/2015/03/05/gosh-cosmetics-ve-vegan-urunleri/

Edit/Hatırlatma: Bu kalemlerden birçok arkadaşım edindi, severek kullandıklarını belirtiyorlar.

İçerik, görseller makyajaynam.com

Bir yorum

Bir Cevap Yazın