GOSH CRAZY VOLUME MASCARA ÜRÜN YORUMU, FOTOĞRAFLARI

PETA

gosh_crazy_volume_rimel

Gosh Crazy Volume Mascara, aynı markanın Boombastic isimli maskarasından sonra ikinci beğendiğim ürün oldu. Beğenmekle kastım ayılıp bayılmak değil tabii, her iki ürünün de artıları ve eksileri var.

Fırçası düz/klasik bir fırça değil. Kılları iki şerit halinde uzun, ortada bir şerit ise kısacık kıllardan oluşuyor. Uzun taraf kirpikleri tarıyor ve gerçekten topaklanma yapmadan boyuyor, fakat asla dolgunluk vermiyor. Kirpikleri dolgunlaştıran ve hatta minik kirpiklerinizi yakalayan kısım ise fırçanın kısa kıllardan oluşan bölümü. Fotoğraflar açıklamaya çalıştığım durumu daha iyi özetleyecektir:

gosh_crazy_volume_mascara (2)

gosh_rimel_crazy_volume

gosh_crazy_volume_mascara

 

gosh_rimel

Soldaki fotoğrafta rimelin bahsettiğim uzun kıllarıyla kirpiklerimi taradım, topaklanma yok, günlük gayet kullanılabilir bir görünüm. Sağda ise fırçanın kısa kıllarından yardım alarak kirpikleri dolgunlaştırdım. Ürün yeni olmadığı için yer yer topaklanmalar mevcut.

Eksileri neler?
Zor temizleniyor, zaman zaman hassasiyet yaratabiliyor. Çok uygulanırsa ağırlık yapabiliyor.

Ama yine de kıvamı güzel, verdiği etki benim soluk ötesi kirpiklerim için gayet tatmin edici.

İlerleyen günlerde Gosh’un bir maskarasına daha yer vereceğim. Toplamda bu markadan dört adet maskara denemiş oldum, kendi deneyimlerim doğrultusunda en beğendiğimden en az beğendiğime doğru bir sıralama yapmak fena olmayacak gibi…

Bu arada maskaraları alıp alıp bir kenara atmıyorum, en çok kullandığım makyaj malzemesi maskara. Beğenmediklerimi de verimli bir şekilde değerlendirme çabasındayım. Yaşasın maskara bazları =)

Nerede satılıyor, fiyatı nedir?
Gosh ürünleri Gratislerde. İndirimsiz fiyatı 26.90 -ya da bu tutara çok yakın-

İçerik, görseller makyajaynam.com

Share

3 yorum “GOSH CRAZY VOLUME MASCARA ÜRÜN YORUMU, FOTOĞRAFLARI

 1. Francesca
  27 Nisan, 2015 at 11:20

  Gosh’tan henüz sadece Boombastic maskarayı denedim, çok güzeldi ama kaş altına bulaşıyordu. Sanırım sıradaki maskaram bu olacak, çok güzel dolgunlaştırmış 🙂

  • MakyajAynam
   27 Nisan, 2015 at 12:26

   Kirpiklerimi dolgunlaştırabilen ikisi oldu. Kıvam yoğunluğu olarak benziyorlar boombasticle de.
   Teşekkürler =)

Bir Cevap Yazın