ANA SAYFA,  Far,  GÖZ,  Makyaj Uygulamaları

WET N WILD WALKING ON EGGSHELLS FAR PALETİ

PETAwet_n_wild_walking_on_eggshells

Wet N Wild Walking on Eggshells Far Paleti

Wet n Wild’ın en çok tutulan üçlü far paletlerinden Walking on Eggshells, sadece ortadaki crease rengi için bile alınabilir. Bu tarz bronz kahve, tamamen mat olmayan renkler tek başına sür-çık oluşlarıyla gerçekten vakit kazandırıyor.

Paletteki kaş altı için olan renk haricindeki farlar, markanın bir önceki denediğim comfort zone paletine göre daha fazla tozutuyor. Kullandığınız fırçanın yoğunluyla da alakalı bir durum bu. Yapıları yumuşak, hatta eyelid için uygun gördükleri gül kurumsu açık renk yumuşak ötesi bir yapıya sahip. Fazlaca alınıp uygulanırsa yamalı yamalı bir görüntü verebiliyor.

Ambalaj yine aynı şekilde, oldukça basit ve dayanıklı olmaktan uzak. Bu sebeple wet n wild farlarla kendi paletimi oluşturmayı düşünüyorum…

walking_on_eggshells_far

Walking on Eggshells göz makyajları

walking_on_eggshells_goz_makyaji

wet_n_wild_far_eggshells

Paletle yaptığım makyaja biraz koyu tonda far ekledim.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?

Wet n Wild ürünleri Gratis mağazalarında satılıyor, paletin fiyatı 14.90 lira.

walking_on_eggshells_palet wet_n_wild_eggshells_palet_swatch wet_n_wild_eggshells_swatch wet_n_wild_walking_on_eggshells_makyaj

Fotoğrafları tam boyutta görüntülemek için üzerlerine tıklayın…

https://www.instagram.com/makyajaynam/

İçerik, görseller makyajaynam.com

2 Yorum

 • Tuba

  Merhaba, Sitenizi yeni keşfettim ve neredeyse bütün yazılarınızı okudum diyebilirim. Hepsi baştan sona çok aydınlatıcı. Benim sorum; ben de sizin gibi cruelty free ürünler kullanmaya dikkat ediyorum ama wet n wild in farlarını ne kadar beğensem de arkasındaki made in prc yazısını görünce, e malum gözümüze sürüyoruz, bir türlü elim gitmiyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Paylaşımlarınız için çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

  • MakyajAynam

   Merhaba, ilginize teşekkür ediyorum öncelikle.

   Çin konusu kafa karıştırıcı olabiliyor çoğu zaman, haklısınız. Wet n Wild cruelty-free olduğu için tercih ettiğim bir marka. Evet, ürünleri belki muhteşem kalitede değil ancak fiyat/performans olarak değerlendirildiğinde kabul görüyor ve beğeniliyor. Ben bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

   Sadece Wet n Wild değil, bugün birçok marka Çin’de tamamını olmasa da ürünlerinin bir kısmını ürettiriyor, ucuz iş gücü malum, ne yazık ki…

   Blogda cruelty-free alternatifleri göstermek adına ulaşabildiğimiz cf markalardan -ucuzundan pahalısına- bahsetmeye çalışıyorum. İçiniz rahat etmiyorsa, ki bu konu da tamamen anlayışla karşılanmalı, kalite olarak daha iyi olduğunu düşündüğünüz, avrupa ya da amerika üretimi olan markalara yönelmenizi tavsiye edebilirim. Şahsen ben bir blogger olmasaydım ihtiyacım doğrultusunda az ama öz, aklımda soru işareti bırakmayacak birkaç makyaj malzemesi edinirdim.

   Güzel düşünceleriniz için tekrar çok teşekkür ederim…

Bir Cevap Yazın