CRYSTAL BODY DEODORANT STICK – CRYSTAL ESSENCE ROLL ON YORUMLARI

Home / ANA SAYFA / CRYSTAL BODY DEODORANT STICK – CRYSTAL ESSENCE ROLL ON YORUMLARI
CRYSTAL BODY DEODORANT STICK – CRYSTAL ESSENCE ROLL ON YORUMLARI

LEAPING BUNNY PETA (VEGAN ÜRÜN)

crystal_deodorant

Crystal Body Deodorant Stick’i uzunca süredir kullanıyorum, neredeyse 2012’den bu yana. Bu ürün kaskatı, adeta taş gibi bir yapıya sahip. Sıkıştırılmış, mineral tuzlardan üretilmiş. İçeriğinde zararlı kabul edilen alüminyum türevleri bulunmuyor ama Potassium alum bulunuyor. Potassium alum ise kimilerince cilt tarafından emilemeyecek kadar büyük moleküllerden oluştuğundan, diğer alüminyum türevlerine göre daha masum kabul ediliyor.

http://store.thecrystal.com/crystal-body-deodorant-stick-p2.aspx

Kullanımı, sonuçları:
Temiz koltuklarınıza ıslattığınız deodorantı uyguluyorsunuz, bunu zahmetli bulanlar da var. Uzunca süreler deodorantta azalma ibaresi görmemeniz olası. Kokusuz, renksiz, kıyafetlerinizde leke bırakmıyor. Ter kokusunu önlüyor mu? Bence evet, kesinlikle. Bu kadar süre kullanmamın sebebi aynı zamanda. Ter kokusunu önlemede işe yaramadığına dair yorumlara rastlasam da çoğunluk benim gibi, performansından memnun kalmış. Terlemeyi önlemiyor, ama ter kokusunu önlüyor.
Deodorantın iki boyu var, kolay kolay bitecek bir ürün olmadığından deneme amaçlı küçük boyu tercih edilebilir.

Crystal Essence Roll – On deodorantlar body olanına göre rahat bir kullanım sağlıyor, renksiz. Kokuları kullandığınız parfümün önüne geçecek kadar baskın değil. Bence oldukça hoş kokuyorlar. Fakat, deneyimlerim ter kokusunu önlemede stick versiyonu kadar başarılı olmadıkları yönünde. Oradan oraya koşturduğunuz, hele de stres teri denen lanet şeyin tavan yaptığı dönemlerde bu roll-onlar benim için yetersiz oldu. Etkisi birkaç saat. Yine aynı şekilde roll on versiyonunu daha başarılı bulanlar da yok değil…

http://store.thecrystal.com/crystal-essence-roll-on—pomegranate-p10.aspx

crystal_roll_on_deodorant

crystal_deodorant (2)

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?
Ürünleri Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Stick versiyonunun küçük boyu 6-7 lira arası (yanılmıyorsam), roll-onlar ise indirimsiz 11- 12 lira arası bir fiyata sahip.

https://www.instagram.com/makyajaynam/

İçerik, görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.