ANA SAYFA,  Far,  GÖZ,  Göz Kalemi & Eyeliner

GOSH FOREVER EYE SHADOW KALEM FARLAR Silver Rose – Brown

PETA

gosh_forever_eyeshadow

Ürün rengiyle aynı tona sahip ambalajları oldum olası sevmişimdir. Forever kalemler de bu şekilde ambalaja sahip. Tombul kalemleri açacak kalemtıraş derdine düşmüyorsunuz, alt taraftan çevirerek farları kullanabiliyorsunuz.
Sürümleri yumuşacık, gözünüzün üzerinde sürülmüyor da kayıp gidiyor uygularken. Kalıcılıkları iyi, baz kullanmadığım halde uzunca saatler çizgilenme ya da dağılma sorunu yaşamadım. Yine de yağlanan göz kapaklarına sahipseniz bir far bazıyla işinizi garantiye almanızda fayda var.

Seçtiğim renkler 01 Silver Rose ve  04 Brown. Silver Rose düz bir gri değil, rose ismini boşuna tercih etmemişler anlayacağınız. Bu renk farları en çok soğuk, koyu bordo rujlara yakıştırıyorum. Brown ise benim en sevdiğim kahvelerden, sıcak bir kahve değil. Bu rengin benim için tek olumsuz özelliği içindeki gümüş ışıltıların belli olması. Uyguladığınızda glitter parçaları görmüyorsunuz ama farda kullanılan gümüş ışıltılar belirgin, bu tür bir görünüm gündüz makyajı için genelde tercih etmediğim bir şey.

gosh_forever_kalem_farlar

gosh_silver_rose_brown

gosh_forever_swatches

Gosh Forever Eyeshadow Pencils 04 Brown – 01 Silver Rose

gosh_forever_eyeshadow_farlar

gosh_forever_eyeshadow_renkleri

gosh_forever_eyeshadow_silver_rose

Farların uygulanmış halleri bu şekilde. Brown rengini dilerseniz eyeliner fırçanızla ince bir şekilde de uygulayabilirsiniz. Yapısı, sürümü oldukça yumuşak olduğu için bu tür bir uygulamaya da fırsat veriyor.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?
Gosh Forever kalem farlar Gratis mağazalarında satılıyor. Kalemlerin indirimsiz fiyatı 32 lira civarında. Yukarıdakileri edinmek için indirim zamanını bekledim, daha sonra başka renklerine bakmayı da düşünürüm…

İçerik, görseller makyajaynam.com‘a aittir.

6 Yorum

 • Duygu

  Silver Rose serinin içinde en çarpıcı renklerinde bence, ki sana da çok yakışmış :3
  Brown’a hiç alıcı gözle bakmamıştım. Sıcak kahveleri seviyorum ama soğuk kahveleri de çok seviyorum. Ortasını genelde tutturamıyorlar zaten, çamurumsu kirli renkler ortaya çıkarıyorlar ve bakışları da öldürüyor kanımca. Markalar nötr far konusunda kendilerini biraz daha zorlamalılar. Gosh kalemlerinde bu işi becermiş sağolsun. Hadi bir daha indirim olsun hemen şimdi.

  • MakyajAynam

   Teşekkür ederim, sende görüp beğenmiştim =)
   Markaların kendilerini zorlaması gerektiğine katılıyorum ya, değil mi? Koskoca markasın, tüketici ne istiyor araştır, elinde imkan var sonuçta ve bize sun istediğimizi =) İndirim olursa bu sefer siyah ambalajlı kalem farlarına bakmayı düşünüyorum…

 • j.d.

  Silver Rose ve Purple benim en sevdiklerim oldu seride ama şunu fark ettim ki ben Brown’a hiç bakmamışım bile, o da çok güzelmiş.

  • MakyajAynam

   Çok güzel ama tek kusuru minik gümüş ışıltıları, onlar olmasaymış günlük kullanım için mükemmel olurmuş (bence) =)

  • MakyajAynam

   Merhaba, bildiğim kadarıyla veganlar ancak markanın vegan listesinde görünmüyorlar, kontrol edip tekrar güncelleme yapabilirim…

Bir Cevap Yazın