DESERT ESSENCE COCONUT CONDITIONER – HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ SAÇ KREMİ

Home / ANA SAYFA / DESERT ESSENCE COCONUT CONDITIONER – HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ SAÇ KREMİ
DESERT ESSENCE COCONUT CONDITIONER – HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ SAÇ KREMİ

LEAPING BUNNY PETA (VEGAN ÜRÜN)
desert_essence_sac_kremi

Desert Essence Hindistan Cevizi Özlü Saç Kremi son zamanlarda kullandığım en iyi ürünlerden biri. Kurumuş/yıpranmış, işlem görmüş veya elektriklenen saçlarınız varsa, yoğun nem veren saç ürünleri her zaman size göre olduysa göz atmanızda fayda var.

Daha önce de belirtmiştim; bir saç kreminin etkili olup olmadığını köpürmemesinden anlıyorum. Bazı saç kremleri güzel sonuçlar verse de saçlarınızı iyice durulamanıza rağmen köpürebiliyor. Bu, ürünün kötü olduğu anlamına gelmiyor elbette. Ama Desert Essence’in yukarıdaki kremi gibi (LUSH’ın saç kremlerini de bu anlamda başarılı bulurdum) bazı kremler uyguladığınız andan itibaren saça nüfuz edebiliyor. Şöyle söyleyeyim, saçlar sanki kremi içiyor! Hem de köpürmeden…

Saçları ipeksi yumuşaklığa kavuşturduğunu iddia eden birçok saç ürünün içinde silikon türevleri vardır. Silikon saç tellerinin yüzeyini kaplar, kayganlaştırır, pürüzsüzleştirir. Ürün içerik olarak yeterli değilse, bu güzel his genelde geçicidir. Yani aslında saç tellerinizin onarımına dair bir şeyler gözlemlemezsiniz. Yukarıdaki krem silikon içermemesine rağmen saçları gerçekten yumuşatıyor. Ve dahası, verdiği etki geçici değil.

Bu kremin içinde paraben, silikon, petrol türevleri, gluten, hayvansal ürün ve sülfat türevleri yok. Kullanılan içerikler serfitikalı organik içeriklerden oluşuyor.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?
Kremi Cihangir Vegan Dükkan’dan 39.50 liraya aldım. Keşke daha uygun bir fiyata satışa sunulsaymış, yurtdışında hayli ucuz çünkü. Online alışverişle de edinebilirsiniz.

Edit: Desert Essence ürünleri, Migros ve Macrocenter marketlerinde de satılıyormuş, bilginize…

http://vegandukkan.com/index.php/desert-essence-hindistan-cevizi-ozlu-sac-kremi-237-ml-kuru-ve-yipranmis-saclar.html

Kremi bu kadar beğendiğim için şampuanda da Desert Essence’e geçmeyi planlıyorum. Umarım şampuanları da kremi kadar güzeldir…

İçerik, görsel makyajaynam.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.