MARRAKESH KAHM SMOOTHING TREATMENT

Home / ANA SAYFA / MARRAKESH KAHM SMOOTHING TREATMENT
MARRAKESH KAHM SMOOTHING TREATMENT

LEAPING BUNNY PETAmarrakesh_kahm_smoothing_treatment

Marrakesh, Earthly Body bünyesinde yer alan bir marka. Earthly Body ise Leaping Bunny ve PETA onaylı, ürünleri cruelty free.

Kahm Smoothing serisindeki ürünler saçları beslerken düzleştirmeyi ve pürüzsüzleştirmeyi vaat ediyor. Yukarıdaki bakım küründe bitkisel keratin, argan yağı ve kenevir tohumu yağı bulunuyor.
Aslında bu ürünü edinmem yanlışlıkla oldu. Marrakesh’in meşhur saç yağını aldığımı düşünürken kullanımı daha farklı olan, ısıyla etkileşime geçen bu kürü almış bulundum.

Nasıl kullanılıyor?
Kullandığım süre boyunca temiz, nemli saç uçlarıma ve kısmen boylarına iki pompa kadar ürünü yedirdikten sonra saçlarımı kuruttum, kendimce fönle düzleştirdim. Bu ürünün en büyük iddialarından biri de saçları ısıyla birlikte düzleştirmesi. Jilet gibi bir düzleştirme söz konusu olmasa da saçları yatıştırdığı, daha nemli hissettirdiği bir gerçek. İlk zamanlar “herhangi bir durulanmayan saç serumu da aynı işi görür” düşüncesindeyken kullandıkça ürünü daha çok sevdim. Kürün, saç uçlarımın zaman içinde kuruyup, çatallaşmalarının önüne geçtiğini düşünüyorum.
Kahm Smoothing oldukça bereketli bir üründü, uzunca süre kullandım. Yanlışlıkla tanışmış olsam da tekrar edinmeyi düşünürüm, ama markadan öncelikli denemek istediğim ürün Marrakesh Oil.

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar? İçerik
Sitesinde belirttiği üzere ürün hayvansal içerik, paraben, petrol türevleri içermiyor. Sephora mağazalarında satılıyor, internet üzerinde birçok sitede, birçok kuaförde bu markanın satışı mevcut, fakat güvendiğiniz yerlerden alışveriş yapmanızda fayda var. Fiyatı 79 lira.

Son olarak ürünlerin ambalajları değişti, yeni ambalajları, ürünle ilgili öncesi/sonrası fotoğraflarını linkten inceleyebilirsiniz:

http://www.marrakeshhaircare.com/product/kahm-smoothing-treatment/

marrakesh_kahm_yorumlari marrakesh_1

İçerik, görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.