ANA SAYFA,  Far,  GÖZ,  Makyaj Uygulamaları

Wet N Wild Comfort Zone Far Paleti

PETA
wet_n_wild_comfort_zone_far_paleti

Wet n Wild Comfort Zone Palette

8 renkten oluşan palette en sevdiğim renkler sol taraftakiler. Soldan ilk renk kaş altında abartı durmuyor, göz pınarlarını da çok güzel aydınlatıyor. İkinci renk olan şeftalimsi farı kaş altına gelmeyecek şekilde göz kapağına yayıp, hafif mat bir kahveyle gölge yaparak kullanmayı sıklıkla tercih ediyorum. Üçüncü renk tüm paletteki en en en sık kullandığım renk, kirli bir bronz gibi. Benzer bir renk Urban Decay Naked 2 palette de mevcut. Sol taraftaki son renk de ambalajda muhteşem görünüyor ancak çok tozutup dökülüyor ve ambalajdaki rengi yakalayabilmek için bence ıslak kullanım gerektiriyor.

Sağ taraftaki yeşiller çok tercih ettiğim renkler değil, ilk renk hariç. Zarif bir gri tonu. Bu bölümdeki tozutan ve dökülme yapan far ise crease için uygun gördükleri renk. Sağ tarafın son rengi MAC Club fara dupe olarak gösteriliyor ama bence tek ortak noktaları duochrome olmaları. Birebir bir benzerlik söz konusu değil.

Paletin ambalajı kaliteli/sağlam vs değil, hatta son derece ucuz. AMA:
Farların kalitesini fiyat/performans olarak fazlasıyla başarılı buluyorum. wet_n_wild_comfort_zone

Comfort Zone ile göz makyajları

wet_n_wild_comfort_zone_gozmakyaji

wet_n_wild_comfort_zone_goz_makyaji

wet_n_wild_comfort_zone_makyaj

wet_n_wild_comfort_zone_renkleri

wetnwild_comfort_zone_swatch

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?
Wet n Wild ürünleri Gratis mağazalarında satılıyor, marka PETA onaylı. Paletin fiyatı 19.90 lira.

https://www.instagram.com/makyajaynam/

İçerik, görseller makyajaynam.com

8 Yorum

 • Dilruba

  Merhaba, sizin blogunuzu buldugum için o kadar mutluyum ki zira bana bakim ve makyaj urunlerinde fikir edinebilmem icin yardimci olabilecek sadece cruelty free olan markaları kullanıp öneren bi blogger arayışındaydim.Sizi bu duyarliliginizla ilgili tebrik ediyorum. Bu takdir edilesi çizginizden ayrilmamaniz dileği ile hoşçakalin.

  • MakyajAynam

   Merhaba,

   Yorumunuz için çok teşekkür ederim, kararınız dolayısıyla size de tebrikler. 2012’den bu yana yalnızca cruelty free ürün incelemeleri yapıyorum, fikrimi değiştirmek niyetinde değilim 🙂

   Sevgiler

Bir Cevap Yazın