ESSENCE AQUATIX KOLEKSİYONU

essence_aquatix_koleksiyonu_urunler

Essence, bir süre önce deniz kızı temalı bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyonda temaya uygun olarak bol ışıltılı ojeler, eyelinerlar, simli pudra ve vücut losyonları, kalem farlar bulunuyor.

Aquatix Shimmer Pearls/ Işıltılı Toplar: Oldukça ışıltılı, içindeki simler hayli belli olan yüz ve vücut pudrası. Dokusu yumuşacık ve fazlasıyla tozutan bir yapıya sahip. Gündüz ya da gece kullanım için tarzım olmasa da temaya gayet uygun bir ürün olduğu söylenebilir.

essence_aquatix_shimmer_pearls

essence_aquatix_koleksiyonu

Aquatix Glitter Eyeliner – 01 Aquatix Bay: Mavi/yeşil, iki kat uygulandığında metalik efekt veren simli eyeliner ve epey başarılı. Genelde bu tarz simli eyelinerlar yoğun renk vermeyebiliyor. Aquatix bay tek katta tatmin edici bir şekilde renk veriyor, üzerinden bir kat daha geçerseniz çok daha keskin ve canlı bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Fırçası düzgün bir hat çekmede başarılı fakat kıllarının sağa sola saçılma problemi var.

essence_aquatix_01_glitter_eyeliner

essence_aquatix_simli_eyeliner

Son ürün de kapaklı oluşuyla kurtarıcı görev üstlenen mini pudra fırçası. Pudra denmiş ama allık fırçası olarak da iş görür. Fırçanın sentetik kılları yumuşacık, çok çok kaliteli olmasa da fiyat/performans dengeli.

essence_aquatix_pudra_fircasi

Bana gönderilen ürünler bu şekildeydi. Koleksiyon elbette bu kadarla sınırlı değil, diğer ürünlere göz atmak isterseniz burayı ziyaret edebilirsiniz.

Basın ürünü
İçerik ve görseller makyajaynam.com

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 1 Votes

Share

You May Also Like

2 yorum “ESSENCE AQUATIX KOLEKSİYONU

 1. Duygu
  15 Kasım, 2014 at 23:19

  Kumanda panelinde postlarını gördükçe sevindirik oluyorum :’)

  • MakyajAynam
   16 Kasım, 2014 at 00:36

   Teşekkür ederim!
   Ben de blogunu sık sık kontrol ediyorum, eh artık benim de bir vegan Hurraw lip balmım, Amie temizleyicim var ( ki sevdim baya )…
   =)

Bir Cevap Yazın