LUSH ENCHANTED GÖZ KREMİ

PETA

LUSH Enchanted Eye Cream

Belirli aralıklarla hangi göz kremini kullandığım soruluyordu, yazdan bu yana LUSH’ın göz kremini kullanıyorum…
Enchanted göz kremi, piyasadaki diğer göz kremlerinden miktar olarak çok fazla, 45 gram. Çok akışkan bir kıvamı var, yapısı da ince. Göz çevrenize uyguladığınızda herhangi bir ağırlık, bir tabaka varmış gibi hissetmiyorsunuz. Çabuk emiliyor, yağlı bir his ve görünüm bırakmıyor. Düzenli kullanımla morlukları giderdiği söylenmiş, benim ciddi morluk sorunum yok. Yerleşmiş, derin kırışıklıklarda etkili olmayabilir, yeterli gelmeyebilir, ama ince çizgileri giderdi bende. Özetle, göz çevresinin günlük nem ihtiyacını karşılayabilen bir krem bu.

Ambalajı pompalı. Pompasını tam sıkarsanız fazla ürün geliyor, bu yüzden hafif hafif sıkıyorum ben. Buzdolabında saklanabilen bir ürün, ben de bu şekilde saklıyorum. Sabahları kremi serin serin uygulamak güzel bir his veriyor, göz çevrem dinleniyor.

Fiyatı miktarına göre uygun, 59 lira. Günlük kullanım için ileride tekrar alabilirim ama artık biraz daha yoğun göz kremleri araştırmanın vakti geldi sanırım =)

İçerik, görseller makyajaynam.com

Share

2 yorum “LUSH ENCHANTED GÖZ KREMİ

 1. xoxo
  16 Mart, 2014 at 15:31

  alix avien deney yapmıyor sanırım arkasnda öyle yazıyor da bu konuda bir bilginiz varmı?

  • MakyajAynam
   17 Mart, 2014 at 16:09

   Duygu (Çirkin Kadın Yoktur Az Makyaj Vardır ), yanlış hatırlamıyorsam o markayla iletişime geçmişti. Bazı ürünlerinde tavşan logosu varmış ama leaping bunny ya da peta logoları değil tabi. Hangi kurum güvencesinde bu logoyu kullanıyorlar bilemiyorum…

Bir Cevap Yazın