LUSH TEA TREE WATER TONİK

Home / ANA SAYFA / LUSH TEA TREE WATER TONİK
LUSH TEA TREE WATER TONİK

PETA (VEGAN)

Lush Tea Tree Water, karma ve yağlı ciltler için öneriliyor, oldukça popüler ve epey seveni var. Hatta Temptalia okurları tarafından ( hatırı sayılır sayıda bir kitleden bahsediyoruz ), üst üste en iyi tonik olarak seçilmişliği bile var.

Tonik, yağlı ve karma ciltlerin genel problemleri olan gözenek, yağlanma, sivilce sorunları üzerine odaklanmış. Yalnız gözeneklerinizi giderir demiyor kendi sitesinde, “gözeneklerinizin kontrol altına alınmasında yardımcı olabilir” şeklinde bir açıklama yapılmış.

Bu toniğin diğerlerinden farkı ne?

En büyük fark, yağlı ciltlere hitap eden bir ürünken alkol içermiyor oluşu. Evet, yağlı ve karma ciltlere yönelik çoğu cilt bakım ürünü alkol içeriyor sizin de bildiğiniz gibi. Tea Tree Water ise cildin arınmasını içindeki ardıç, yeşil çay, ve greyfurt suyu ile sağlamaya çalışıyor.

Etkileri neler, ne kadar işe yarıyor?

Karma cildimdeki etkileri şunlar oldu: T bölgemdeki yağlanma sorununu tamamen ortadan kaldırmadı ama epey geciktirdi. Kızarıklıklara iyi geldi, alkol içermediği için cildimi gerip yakmadı. Gözenek konusunda ise fark edilir bir değişiklik gözlemlemedim…
Sonuç olarak bu toniği, daha önce denediğim Breath of Fresh Air’den daha etkili buldum. Gerçi ikisinin etki alanları farklı. Tonik kullanıyorsanız, karma veya yağlı ciltliyseniz tercih edilebilir. He, ben gül ve lavanta suyuna devam ediyorum, o ayrı =)

Vegan, cruelty free…

Fiyatı, 100 gr 21 lira, 250 gr 35 lira.

İçerik, görsel makyajaynam.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.