ANA SAYFA,  DUYURU!,  HABERLER

LUSH’LA, DÜNYA ÖPÜCÜK GÜNÜ’NÜ VİCDANLI ÖPÜCÜKLERLE KUTLUYORUZ

 

Kozmetik sektöründe hayvan deneyleri maalesef acı bir gerçek. Birçok insan ilk defa böyle bir şey duyduğunu dile getiriyor. Çoğu umursamıyor… #crueltyfreekisses / “Vicdanlı öpücükler” kampanyasıyla LUSH, kozmetik sektöründeki hayvan deneylerine bir kez daha dikkat çekerek dünya rekoru kırmayı planlıyor.

LUSH‘ın geçen sene çıkan Emotional Brilliance renkli kozmetik koleksiyonu tamamen vegan ürünlerden oluşuyor. Bilmeyenler için hatırlatalım, vegan ürünlerde hayvansal hiçbir içerik kullanılmıyor.

Neler yapılacak?

6 Temmuz Cumartesi günü tüm LUSH mağazalarında Dünya Öpücük Günü kutlanacak. Bu etkinlik tüm dünya ile eşzamanlı gerçekleşecek.  Katılımcıların, yani bizlerin desteğiyle kozmetik sektöründeki hayvan deneylerine dikkat çekmek adına, öpücüklerimizle imzamızı atarak rekor kırmayı deneyeceğiz =) Her katılımcının öpücüğü imzası niteliğinde olacak…

Bu öpücükler nereye kondurulacak diye merak edenleriniz vardır elbette, söyleyeyim: Mağazalarda hazırlanmış özel alanlarda, vegan Emotional Brilliance rujlarla öpücüklerimizi konduracağız…

Anlamlı bir amaca hizmet eden bu etkinliğe destek vermenizi gönülden diliyorum =)

Daha detaylı bilgi için etkinlik bültenini de paylaşıyorum:

Lush ile Dünya Öpücük Günü…

6 Temmuz Dünya Öpücük Günü’nde herkes,  çevreye ve doğaya verdiği önemle tanınan Lush’ın hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve hayvansal hammadde içermeyen “Cruelty-Free” rujları ve dudak ürünleriyle,  sevdiklerinin yanaklarına vicdanlı ve duyarlı öpücükler konduruyor.
El yapımı, taze ürünleri, geri dönüşümlü ambalajları ile her zaman doğal ve sağlıklı bir bakım sunan Lush, %100 Vegan Emotional Brilliant rujları, dudak balsam ve peelingleriyle herkesi 6 Temmuz Dünya Öpücük Günü’ne hazırlıyor. Lush hayvanlar üzerinde test edilmemiş kozmetik ürünlerine dikkat çekmek için dünya çapında #crueltyfreekisses kampanyasını düzenliyor. 6 Temmuz Cumartesi günü 13.00-22.00 saatleri arasında LUSH mağazalarında hazırlanmış özel alanlara Emotional Brilliant rujları ile öpücük kondurularak Guinness Dünya Öpücük Rekoru kırılması hedefleniyor.
Dudağa sürülen her ürünün yenildiği gerçeğinden yola çıkarak üretilen Lush’ın dudak peelingleri ve balsamları ile dudaklar canlanıyor. Emotional Brilliant rujlarla kondurulan öpücükler ve kırılan rekor, sağlıklı kozmetik ve hayvan haklarına dikkat çekiyor.

Lush Emotional Brillance Likit Rujlar

Temmuz 2013’de 1 yaşını kutlayan Emotional Brillance likit rujlar içeriğinde yer alan jojoba yağı ve gül mumu ile %100 Vegan özelliğine sahip bir ürün.  Kırmızıdan portakala, mordan pembeye 13 farklı renkten oluşan Lush Emotional Brillance likit rujlar ile dudaklar kalıcı ve etkileyici bir görünüme sahip oluyor.

Lush Lip Scrubs Dudak Peelingi

Tüm gün pürüzsüz ve yumuşacık dudaklar vaat eden Lush Lip Scrubs Dudak Peelingi yaratıcı içeriğiyle sağlıklı ve leziz bir dudak bakımı sunuyor. Gerçek kristal şeker ve jojoba yağından oluşan dudak peelinglerinin popcorn, bubblegum ve mint julibs olmak üzere, lezzetli ve aromalı 3 farklı çeşidi bulunuyor.

Lush Lip Balm Dudak Balsamı

Elma, bal, hindistan cevizi ve kahve özlü Lush Lip Balm dudakları derinlemesine nemlendiriyor. Hoş kokusu ve sağlıklı içeriğiyle dudakları beslerken, aynı zamanda renklendiriyor.

Bir Cevap Yazın