ANA SAYFA,  Makyaj Uygulamaları

SUPERDRUG TAKMA KİRPİKLER VOLUME EDITION 20

Kirpikler son derece hafif, tüy gibiler, dolasıyla ağırlık yapmıyorlar. Volume Edition 20’nin yine günlük kullanım için fazla olacağını düşünüyorum. Öte yandan özel günler için gayet de tercih edilebilir. Setin içinden çıkan yapıştırıcı iş görüyor, başka marka yapıştırıcı kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım. Bildiğiniz gibi takma kirpikleri yeni yeni deniyorum…

 

 

Cruelty free Superdrug ürünleri Watsons mağazalarında satılıyor. Kirpiklerin fiyatı indirimsiz 12 lira, 3 defaya kadar kullanılabiliyorlar.

İçerik, görseller makyajaynam.com

 

10 Yorum

 • SasuSakuPowaa

  Çok tatlı görünüyor, hani Beauty and The Beast’teki Belle var ya, onun gözü gibi 🙂

  • MakyajAynam

   Teşekkür ederim. Evet, çok uzun süre sonra kaşlarımı kuaförde aldırdım. Kaşlarımın şeklini sevmediğim için uğraşmak da içimden gelmiyor, en sonunda dün gittim ama. Tabii bünye alışık değil, gözümden yaş geldi alırlarken falan, of =)

 • ÖZ

  Ben en yakın zamanda kırmızı ruja gidebilecek gelin göz makyajı rica ediyorum 🙂 Kuaföre makyaj deneyimlerim genel olarak pişmanlıkla sonuçlandığı için o gün kendim yapmak istiyorum ve buna cahil cesareti deniyor çünkü far hiç kullanmıyorum, deneme ve uygulama sıfır. Takma kirpik (buna da numara önerisi alabilirim) – eyeliner ve farı hafif açık gri geçişli smokey tarzımda uygulayabilirsem olabilir bu iş gibime geliyor. Beyaz tenliyim, far için renk önerilerine de açığım 😉

 • Ece

  Kaşlarınız gerçekten çok güzel olmuş. Makyajınıza da bayıldım. Sanırım kirpik dibine essence kalem geçmişsiniz. Çok rica ediyorum kullandığınız farları ve eyelinerı da yazar mısınız?

Bir Cevap Yazın