Mini alışveriş, yeniler…

Home / ALIŞVERİŞ / Mini alışveriş, yeniler…
Mini alışveriş, yeniler…

 

1- Physicians Formula Organic Wear renkli nemlendirici: Firma tarafından gönderildi. Birkaç gündür kullanıyorum ve ilk izlenimlerim gayet olumlu yönde. Fiyatı 55 lira.

2- Giovanni 2 chic Avocado & Olive Oil Şampuan: Bu marka için nasıl da geç kalmışım! Kendime kızmadım desem yalan olur. Leaping Bunny logolu bu marka epey süredir Gratis mağazalarında satıştaymış, ben yeni keşfettim. Bir de saç kremi aldığımı sanırken şampuan almışım. Değiştirmeyi düşündüm, halihazırda kullandığım şampuanımdan ( LUSH Rehab ) da gayet memnunum fakat bu ürünün de içeriği, özellikleri hayli cezbedici. Fiyatı 19.75 lira.

3- Pierre F. Moisturizing Cleanser / E vitaminli yüz yıkama jeli: Bu marka da Leaping Bunny sertifikalı. Pierre F. SkinCare, Freeman Beauty bünyesindeki markalardan biri. Jelin fiyatı 12.50 lira. Gratis mağazalarında satılıyor.

4- LUSH Jasmin and Henna Fluff Eaze Maske: Uzun zamandır denemek istediğim bir maskeydi. İddiası saçlara parlaklık ve yumuşaklık vermesi. Şuradan inceleyebilirsiniz. Fiyatı 49 lira.

5- Bellapierre Mineral Far ( ya da pigment) Java: İlk Bellapierre ürünüm. MAC Club fara cruelty free alternatif arıyorum. Bu far da onlardan biri. Fiyatı 22 lira. Şuradan daha önce yazılmış yazısına ulaşabilirsiniz…

Pierre F. Skincare için edit: Okurlardan Sarp ( aşağıda yorumunu bulabilirsiniz ), Pierre F. markasının BUAV’da yer alan Freeman markasının bünyesinde olmadığını söyledi. Kendisine uyarısı için teşekkür ediyorum. Benim aldığım ürünün arkasında Buav’ın sıçarayan tavşan logosu bulunuyor. BUAV sertifikası olmadığı halde bu logoyu kullanan Butter London isimli marka var. Bu durumda Pierre F. Skincare’e mail atmam gerekecek.

Yazı tekrar editlenecek…

 İçerik, görsel makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.