Merhaba Bloglovin!

Home / ANA SAYFA / Merhaba Bloglovin!
Merhaba Bloglovin!

Google, önümüzdeki aylarda google readera ve birkaç uygulamasına daha son vereceğini açıkladı. Aslında bu sefer, bizim gibi wordpress tabanlı bloggerları ilgilendiren bir durum yok gibi.

Geçen sene pek sevgili Google, wordpress için Google Friend Connect uygulamasını kaldırınca şöyle bir şey oldu: Bizi takip eden insanların okuma listelerinden sanki daha önce hiç varolmamışcasına uçtuk! Biz de aynı şekilde GFC izleyicilerimizi kaybettik…

Devreye Bloglovin girdi, blogspot kullanıcıları için bir güzellik yapıp, readerlarında izledikleri tüm blogları Bloglovin’e aktarabilmelerini sağladı, sağlıyor…

Bu aktarma işinin biz WordPress kullanıcıları açısından da pek bir anlamı olmadı, resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz!

Kısaca şunu demek istiyorum: Readerınızda yoksam ( ki büyük ihtimal yokumdur, uçurdular bizi diyorum! ) aktarma işlemini yapmış olsanız bile Bloglovin hesabınızda görünmeyeceğimdir. O yüzden Makyajaynam’ı Bloglovin’den takip etmek isterseniz, aşağıdaki linke tıklayıp izlemeye alabilirsiniz:

 http://www.bloglovin.com/blog/2621777/makyaj-aynam

[Görsel kaynak]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.