Orly Temptress

Home / ANA SAYFA / Orly Temptress
Orly Temptress

GÜNCELLEME 2!!!
Logical Harmony, Orly’nin hayvan deneyleri politikası ile ilgili yeni bir yazı yayınladı. Buna göre Orly bahsi geçen distribütör ile bir ilgisi olmadığını, ilgili tarafın ürünlerini nasıl elde ettiğini bilmediğini ve hala cruelty free bir marka olduklarını belirtiyor. Yazının tamamını, Orly’nin konuyla ilgili açıklamasını linkten inceleyebilirsiniz:

http://www.logicalharmony.net/an-update-on-orlys-animal-testing-stance/#axzz3NZpjIMCP

GÜNCELLEME!
ORLY markasının hayvan deneyleri politikası değişmiş olabilir. 

Peta’nın hayvanlar üzerinde test yapmayan markalar listesinden çıkarılan ORLY, “Hala cruelty free bir marka mısınız?” sorularını yanıtsız bırakıyor. Takip ettiğim ve size de tavsiye ettiğim vegan blogger Logical Harmony, markanın distribütör aracılığıyla Çin’de satış yaptığını belirtiyor. İlgili yazıyı okumak için ziyaret edebilirsiniz:

http://www.logicalharmony.net/orly-is-no-longer-cruelty-free/#axzz3LtFGdHQw

Hatırlatma: Daha önce de belirttiğim üzere markaların hayvan deneyleri politikası zaman içinde değişiklik gösterebiliyor. Bu durumda ilgili markanın yazısını blogdan tamamen kaldırmak yerine, durumu siz okuyucularla bu şekilde paylaşmayı uygun görüyorum.

Orly Temptress

Aylar sonra bir oje yazısı…

Orly Temptress, alt tonu kırmızı, içinde küllü, altın ışıltıları olan bir oje. Bu kırmızının ” Pamuk Prenses elması ” kırmızılığında olduğunu düşünürken şu görselleri gördüm (tık).

Gördüğünüz gibi harika renk tanımlıyorum =)
Tırnaklarıma kalınca iki kat uygulamama rağmen kururken sorun yaşatmadı. Kısa sürede kuruduğunu düşünüyorum.  Ayrıca base coat ve top coat da kullanmadım.

 

 

 

 

 

Orly markası PETA sertifikalı, hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Bunun yanı sıra Orly ojeleri DBP, Formaldehit ve Tolüen içermiyor. Bu maddeler hakkında bilgi almak için tık!

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?

Yukarıdaki ojeyi Cihangir Serpil Eczanesi’nden 18.50 liraya aldım. Markanın ojeleri ve diğer ürünleri eczanelerde satılıyor.

Güncelleme: Orly de maalesef artık Türkiye’de satışı bulunmayan markalar arasına girdi.

İçerik, görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.