Essence Fix and Matte Translucent Loose Powder – sabitleyici ve matlaştırıcı toz pudra

Home / ANA SAYFA / Essence Fix and Matte Translucent Loose Powder – sabitleyici ve matlaştırıcı toz pudra
Essence Fix and Matte Translucent Loose Powder – sabitleyici ve matlaştırıcı toz pudra

Essence fix&matte! translucent loose powder

Ürünün kendi sitesindeki açıklama şöyle:

” Mükemmel bir son için matlaştır ve düzelt! Bu şeffaf pudra makyajınızın üstüne uygulanabiliyor, teninizi matlaştırıyor ve makyajınızı düzeltiyor. Kullanışlı kabı üzerindeki küçük delikler sayesinde tam olarak istediğiniz kadar pudrayı boşaltmanıza yardımcı olur. Işıl ışıl, doğal ve kusursuz bir görünüm için.  ”

Matlaştırma kısmına sonuna kadar katılıyorum, ki benim de bu pudrayı alma amacım buydu aslında. Karma ciltliyim, alın ve burnum parlamaya pek hevesli, özellikle de yazın.

  • Çok çok çok ince bir yapısı var.
  • Fazlaca tozutuyor, dikkatli kullanmanız gerekiyor.
  • Sözde şeffaf olması gereken pudra, miktarı biraz kaçırırsanız beyaz durabiliyor. Elbette yüzünüzü komple beyaza boyamıyor ama kendini belli ediyor. Bu duruma engel olmak için pudra fırçanızla az bir miktar alıp, fazlasını atıp uygulama yapabilirsiniz.
  • Ambalajının kullanışlı olduğuna katılmıyorum. Çantanızda taşıyamazsınız, taşısanız bile kapağını açtığınızda bir sürü pudranın üst kısımda birikmiş olduğunu görürsünüz.
  • Kesinlikle matlaştırıyor, ki en sevdiğim özelliği bu. Ben özellikle alın, burun ve çeneme şöyle bir dokunduruyorum ürünü. İlk başta hayli mat ve donuk bir görüntü olsa da ilerleyen saatlerde daha olması gerektiği gibi, “normal” ve parlamayan bir görünüme kavuşuyorum.
  • “Işıl ışıl” dan kasıt nedir, anlamadım. Pudranın içinde sim, ışıltı vb bulunmuyor.

Denemek için aldığım ve matlaştırma özelliğini başarılı bulduğum bir pudra. Makyajı sabitlemeye de elbette yardımcı olacaktır. Fakat bu konuda bir pudra kullanmasam da genel olarak sorun yaşamadığımı belirtmeliyim…

 

 

İçeriğini gösteremiyorum çünkü tam da o bölüme yapıştırılan türlü ıvır zıvırlar yazıların silinmesine neden oldu, yani şu gizli alarmları başka yerlere yapıştırsalar…

Nerede satılıyor, fiyatı ne kadar?

Essence ürünleri Gratis ve Rossmann mağazalarında satılıyor. Pudranın fiyatı 11 – 12 lira arası.

www.essence.eu/tr

İçerik, görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.