ALIŞVERİŞ,  ANA SAYFA,  HABERLER

Superdrug Takma Kirpikler Watsons’ta!!!

 

 

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan  BUAV sertifikalı Superdrug markasının takma kirpikleri Watsons mağazalarına gelmiş!!!

Belki daha önce denk gelmişsinizdir, bu zamana kadar hiç takma kirpik kullanmadım deyip duruyordum. Watsons’ta bu takma kirpikleri tesadüf eseri görünce, hiç tereddüt etmeden 2 tane seçtim aldım =)

Çok fazla seçenek vardı, ben aceleyle yukarıdakileri aldım.

Kirpiklerin fiyatları 9. 90 lira. Denemek isteyip, çok fazla para harcamak istemeyenler için ( bkz: ben ben ben ) uygun…

Heyecanlandım evet =)

 

İçerik, görseller makyajaynam.com

22 Yorum

 • Eda

  Harika! Türkiye’de takma kirpikler maalesef ya ayırı pahalı, ya da çok ucuz ve kalitesiz. Bunlar güzel görünüyor hem de uygun fiyatlı. En kısa zamanda deneyeceğim.

  • MakyajAynam

   Kesinlikle! Ben de daha önce denemediğim bir şey için ilk etapta çok para harcamak istemiyordum.
   Denemesi çok zevkli olacak, umarım becerebilirim =)

 • recelim

  ben de çok seviyorum hatta var evde ama takmayı hiç denemedim başaramam diye korkuyorum ama bir gün olucak 2013 te ki dileklerimden bi tanesi bu :))
  harika olmuş valla süper ötesi:))tebrikler

 • kakule

  ben günlük yaşamda takmak kirpiği hiç sevmiyorum,zira takma kirpik tv için elzemdir,günlük yaşamda kendini cok belli ediyor(belki özel günler hariç). birde sen de ben gibi physicians formula hastasısın diye hatırlıyorum,yanılıyo da olabilirim:) elinde ürünleri varsa tanıtırmısın diyecektim.cok sevgilerimle

  • MakyajAynam

   Günlük yaşamda takma kirpiği sevmemekten ziyade, gereksiz buluyorum ben de. Hatta izlediğim birçok yabancı makyaj videolarında, istisnasız bütün makyajlarda takma kirpik kullanılmasına da anlam veremiyorum. Öte yandan denemek istiyorum, özel günlerde tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum ben de…

   Physicians Formula markasını beğeniyorum ama fanı olduğum söylenemez. Türkiye’de maalesef çok uçuk fiyatlara satılıyor. Şimdiye kadar iki ürününü kullandım ve yorumladım. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

   https://www.makyajaynam.com/?tag=physicians-formula

   Sevgiler =)

 • ÖZ

  Bende 2’siyle de ayrı ayrı fotoğraf rica edeceğim. Yanlız göz makyajında koyu renk far veya kalın eyeliner olmazsa çok iyi olur çünkü kirpiğin tam yoğunluğunu ve duruşunu anlayamıyorum. Bende daha önce hiç kullanmadım, alırsam sanırım natural olanı alırım ama duruşunu merak ediyorum ve sabırsızlıkla senin görselleri beklemedeyim 😉

  • MakyajAynam

   ÖZ, paylaşım için gerçekten teşekkürler. Bana da fikir vermiş oldu. Önerini dikkate alacağım. Haklısın, kirpiğin duruşunu gösterebilmek için çok yoğun makyaj olmaması gerekiyor.

   Şimdiye kadar hiç denemedim, umarım başarılı olabilirim =)

   • MakyajAynam

    He bir de kirpiklerin sadece duruşunu değil, kalıcılıklarını, rahat olup olmadıklarını da test etmem gerekiyor. Birkaç gün sürebilir =)

 • rahsan

  Ben neredeyse her çeşidini kullandım superdrug takma kirpiklerinin.Dogal durması için 10 numaralı kirpik çok ideal,arkadaşıma kirpiklerim takma dediğimde inanmamıştı:) o derece yani.

  • MakyajAynam

   Acelem olmasa iyice karıştırırdım hepsini de, neyse. Bir dahaki sefere 10 numaraya da bakarım. Teşekkürler =)

 • Ceyda

  Birsey sormak istiyorum Çin de yaşayan bir kadın takma kiprik kullandığı için gözünde bit oluşmuş bende suan var korkuyorum ve kullanamıyorum lash markalı ne diyorsunuz

  • MakyajAynam

   Haberi arattım ve okudum, sahiden çok enteresanmış…
   Haberde bahsedildiğine göre duruma evcil hayvan ya da takma kirpik sebep olabilir denmiş. Bu da ilginç bana göre, kesin bir bilgi yok. Takma kirpik tüm dünyada kullanılıyor, her gün kullanan da var, ipek kirpik yaptıran da.
   Ben de zaman zaman takma kirpik kullanıyorum, çok nadir de olsa. Evimi hayvanlarla da paylaşıyorum. Bu zamana kadar bir sorun yaşamadım, hele de böylesini =)

   Lash marka diye arattığımda birçok marka çıkıyor, tam adı olduğuna emin misiniz?

Bir Cevap Yazın