ANA SAYFA,  Cilt Bakımı,  Ürün Karşılaştırmaları

LUSH Angels On Bare Skin

LUSH Angels On Bare Skin temizleyici, kullanım olarak daha önce Herbalism temizleyici gibi. İçinde koruyucu madde yok, üç aylık kullanım süresi var.

Angels on bare skin badem içeriyor, ürün suyla buluşunca badem sütü gibi beyaz bir görünüm alıyor. Yalnız ben kullanım olarak Herbalism’i daha başarılı buldum. Angels on bare skin suyla birleştiğinde daha akışkan bir kıvama bürünüyor, haliyle yüze tutunması daha zor oluyor. Herbalism ise daha çamurumsu bir kıvam alıyor ve daha kolay uygulanıyor.

İki temizleyici de temizleme sonrası cildi yumuşacık yapıyor. Ve ciltte, daha önce bahsetmeyi unuttuğum yağlı/kaygan bir his bırakıyorlar. Yüzünüzü kuruladığınızda ise bu histen kurtuluyorsunuz.

Angels On Bare Skin’in, içindeki badem sebebiyle kuru-karma ciltler için daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Yukarıdaki ürün birkaç kullanımlık deneme boyu olduğu için ürünün uzun vadeli etkileri hakkında kesin bir şeyler söyleyemiyorum. Ciltteki lekeler konusunda ne kadar etkilidir, bilemeyeceğim.

Koku olayına gelince, Herbalism’in çimen, kına gibi bir kokusu varken ( beni rahatsız etmiyor), Angels On Bare Skin mis gibi lavanta kokuyor. Detay fotoğrafında  içindeki lavantaları görebilirsiniz.

Sonuç olarak ben tercihimi, daha uzun süre deneme şansı bulduğum Herbalism’den yana yaptım. Angels On Bare Skin de genel olarak olumlu yorumlar almış. Size cilt tipinize uygun olanı seçmek kalıyor.

Nerede satılıyor? Ne kadar?

100 gr temizleyici 27 lira.

 

İçerik ve görseller makyajaynam.com

Bir Cevap Yazın