LUSH Emotional Brilliance Ruj Power/Güç

Home / ANA SAYFA / LUSH Emotional Brilliance Ruj Power/Güç
LUSH Emotional Brilliance Ruj Power/Güç

 

 

Geçenlerde hakkında ufak bir ipucu verdiğim ruj, LUSH Emotional Brilliance koleksiyonundan Güç idi.

Evet Melal, doğru tahmin =) Ve hatırlatmak istediğim bir şey daha var.  Bir önceki yazıda, rujun hangi markaya ait olduğuna dair tahminlerde bulunanlara teşekkür ediyorum. Fakat hayvanlar üzerinde deney yapan markaların ürünlerini kullanmıyorum/satın almıyorum derken şaka yapmıyordum.  Sadece hatırlatmak istedim…

Serideki rujların genel özelliği çok yoğun bir şekilde renk veriyor olmaları. Yapı olarak bazıları mat, bazıları daha parlak bitişe sahip. Benim denediğim Güç de çok yoğun pigmentler içeriyor, bunun yanında klasik likit rujlar gibi değil. Swatchlarda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Güç/Power çok canlı, turuncumsu bir kırmızı. İçindeki minik turuncu ışıltılar  rujun çok daha çarpıcı, alev alev bir görünüm almasına olanak sağlarken, ruju uyguladığınızda ışıltıların varlığını dudağınızda hissetmiyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

  • Aplikatörü, dudak çizginizi çok düzgün bir şekilde belirlemenizi sağlıyor. Fakat yine de memnun kalmazsanız kendi ruj fırçanızla da uygulama şansınız var.
  • Kalıcı.
  • Sürmeye başlarken hafiften tuhaf, kimyasal bir koku geliyor fakat sonrasında bu koku uçup gidiyor.
  • Yukarıdaki renk için söylüyorum, bu kadar yoğun renk vermesine rağmen ağırlık yapmıyor, yağlı bir his vermiyor.
  • Allık olarak da kullanılabiliyor (serideki birçok ruj gibi) ve bu konuda sahiden başarılı.
  • Dudakları kurutmuyor.
  • Vegan.

Allık olarak nasıl kullanılıyor?

Rujun fırçasını yanaklarınız üzerinde bir iki noktaya değdirmeniz ve mümkünse beklemeden dağıtmanız gerekiyor. İlk başta çokça renk veriyor fakat  uygulama bittiğinde renk oturmuş oluyor, baskınlığı hafifliyor.

 

 

Serinin bu rengi daha önce de söylediğim gibi nar çiçeğini anımsatıyor bana. Günlük kullanım için hayli iddialı ve belki de yaza daha uygun bir renk. Günlük kullanım için gözüme kestirdiğim renk ise işte burada: Perspektif.

Perspektif, verdiğim linkte benim daha önce şurada gösterdiğimden daha güzel görünüyor. 

Özetle ben bu rujları sevdim, büyük ihtimal Perspektif rengini burada göreceksiniz =)

İçerik

Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Candelilla Wax (Euphorbia cerifera), Rose Wax (Rosa damascena), Titanium Dioxide,CI15985, CI77019, CI15850

Ne kadar?

42 lira. Satın almak istiyorsanız:

http://www.lushturkey.com/kirmizi-likit-ruj/product.aspx?productid=838

EDİT: Yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra rujumun aplikatörü kırıldı! Bir diğer LUSH ziyaretimde durumdan bahsettim. Rujlar elde üretildiği için böyle bir sorunla karşılaşıldığını, sonraki üretimlerde bu sorunun önüne geçmek için çözüm aradıklarını dile getirdiler. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız ürün değişimi yapabilirsiniz.
Bilginize… 

 

 içerik ve görseller makyajaynam.com

Ürün LUSH Türkiye tarafından hediye edilmiştir. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.