ANA SAYFA,  Ekonomik Ürünler,  Far

Essence Eyebrow Stylist Set – Kaş Şekillendirme Seti

 

 

Kaşlarımla uğraşmayı sevmiyorum. Kaşlarımı aldırmayı sevmiyorum. Kaşlarımı almayı, onlara şekil vermeye çalışmayı sevmiyorum. Galiba ben kaşlarımı sevmiyorum…

Essence Eyebrow Stylist Kaş Şekillendirme Seti , bugüne kadar satın aldığım ilk kaş ürünü. Set içerisinde:

– İki adet açık ve koyu tonda olmak üzere far,
– Mini uygulama fırçası,
– Üç adet kaş şablonu bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Ürünün dış ambalajı korunaklı, sert plastik iken, farların üzerine oturtulduğu platform son derece basit ve kalitesiz. Fakat bu durum farların güzel performanslarını gölgelemeye yetmiyor. İçinden çıkan mini açılı fırçanın kılları çok sert, yine de iş görüyor. Tabii rahat ettiğiniz açılı fırçanızı kullanmanızda fayda var.

Renkler küllü, kızıllık barındırmayan, doğal tonlar. Hiç kaş farı kullanmadım fakat farların pigmentasyonları kıvamında gibi geldi bana. Tek hamlede, çok net bir şekilde renk veren farlar olsalardı muhtemelen çok zorlanırdım.

 

 

Belki de bu zamana kadar bu tür kaş ürünlerinden korkmamın en büyük sebebi, gün içerisinde akıp, bulaşıp beni rezil edecekleri korkum. Bu setle görmüş oldum ki böyle bir şey yok. Tüm gün boyunca ne akma, ne de bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmadım.

Uygulama fotoğraflarına geçmeden önce:

İlk defa kaşlarımı bir far yardımıyla boyuyorum, o yüzden çok düzgün bir sonuç göremeyebilirsiniz =)

ÖNCE

 

SONRA

İlginçtir ki setteki açık rengi kullanmama rağmen koyu tarafı uygulamışım gibi görünüyor. Acı kahve olan koyu renk bende gerçekten çok komik durdu, o yüzden açık rengi kullanmaya devam edeceğim…

 

Setin fiyatı 8.50 lira, Gratis mağazalarından temin edebilirsiniz.

 

içerik ve görseller makyajaynam.com

11 Yorum

 • S.

  Bence bu kullanılan renk güzel ve doğal durmuş. Tabii, hafif hafif boyamanın etkisi de olabilir. Kaş yapılarımız benziyor, hatta ben biraz da kıl fakiriyim. Benim kaşlarımın baş kısımları dökülür, boşluklar oluşur. Sürekli aldırmaya gittiğim yerde bile, her defasında bu boşlukları söyleyip badem yağı sürmemi söylerler; ama kim uğraşacak onunla! Güpgür, tek bir boşluğu olmayan, kara kara olan kaşlardan pek hazetmiyorum. Ne bileyim, fazla kaba geliyor ve yakıştıramıyorum. Sarışın falan olsaydım, neyse.

  Birde açıkçası kaşların güzel, şekilli, bir kavisi var. Birçok düz, ifadesiz kaşlı insana göre oldukça şanslısın demektir bu da. 🙂

  • MakyajAynam

   Üşengeçlik konusunda da epey benzeşiyoruz demek ki =)
   İtinayla boyanmış, tek bir falsosu olmayan “kusursuz” kaşları ben de çok takdir etmiyorum. Şimdi biri çıkar, kusursuz kaşları çekemiyor musunuz falan der =) Hayır, kastettiğim o değil. Fazla yapılı kaşlar diyelim iyisi…
   Teşekkür ederim.

 • aytül

  Çok güzelsin yaaaa. Kaşların da, gözlerin de müthiş. Evet ben de kaş yapını çok beğendim. Mesela benim kaşlarımın yapısı nefretliktir. Boyamazsam berbat görünür.(boyayınca da şaheser değil hani.) Böyle güzel hatları olsaydı, seyrek olmasını dert etmezdim.

 • zeynep

  en açık far olan renklemi boyadın cnm kaşlarını aslında bende almak istiyorum ama benim kaş rengim biraz daha koyu acaba sırıtırmı sence..

  • MakyajAynam

   evet açık renkle boyadım, koyu renkle açık rengi karıştırarak uygularsan sırıtacağını pek sanmam.

 • zeynep

  çok teşekkürler cnm o zaman denemek lazım ,birde allah nazarlardan korusunda kaş ve gözlerin hakikaten çok güzel tüü tüüüü maşallah diyelim…birde cnm far olarak ne kullandın çok güzel olmuş her zamanki gibi..

  • MakyajAynam

   rica ediyorum, iltifatların için ben teşekkür ederim.
   far olarak Too Faced kullandım, yakında yazısını yazacağım…

Bir Cevap Yazın