Essence Eyebrow Stylist Set – Kaş Şekillendirme Seti

Home / ANA SAYFA / Essence Eyebrow Stylist Set – Kaş Şekillendirme Seti
Essence Eyebrow Stylist Set – Kaş Şekillendirme Seti

 

 

Kaşlarımla uğraşmayı sevmiyorum. Kaşlarımı aldırmayı sevmiyorum. Kaşlarımı almayı, onlara şekil vermeye çalışmayı sevmiyorum. Galiba ben kaşlarımı sevmiyorum…

Essence Eyebrow Stylist Kaş Şekillendirme Seti , bugüne kadar satın aldığım ilk kaş ürünü. Set içerisinde:

– İki adet açık ve koyu tonda olmak üzere far,
– Mini uygulama fırçası,
– Üç adet kaş şablonu bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Ürünün dış ambalajı korunaklı, sert plastik iken, farların üzerine oturtulduğu platform son derece basit ve kalitesiz. Fakat bu durum farların güzel performanslarını gölgelemeye yetmiyor. İçinden çıkan mini açılı fırçanın kılları çok sert, yine de iş görüyor. Tabii rahat ettiğiniz açılı fırçanızı kullanmanızda fayda var.

Renkler küllü, kızıllık barındırmayan, doğal tonlar. Hiç kaş farı kullanmadım fakat farların pigmentasyonları kıvamında gibi geldi bana. Tek hamlede, çok net bir şekilde renk veren farlar olsalardı muhtemelen çok zorlanırdım.

 

 

Belki de bu zamana kadar bu tür kaş ürünlerinden korkmamın en büyük sebebi, gün içerisinde akıp, bulaşıp beni rezil edecekleri korkum. Bu setle görmüş oldum ki böyle bir şey yok. Tüm gün boyunca ne akma, ne de bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmadım.

Uygulama fotoğraflarına geçmeden önce:

İlk defa kaşlarımı bir far yardımıyla boyuyorum, o yüzden çok düzgün bir sonuç göremeyebilirsiniz =)

ÖNCE

 

SONRA

İlginçtir ki setteki açık rengi kullanmama rağmen koyu tarafı uygulamışım gibi görünüyor. Acı kahve olan koyu renk bende gerçekten çok komik durdu, o yüzden açık rengi kullanmaya devam edeceğim…

 

Setin fiyatı 8.50 lira, Gratis mağazalarından temin edebilirsiniz.

 

içerik ve görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.