Essence Multi Action False Lashes Mascara

Home / ANA SAYFA / Essence Multi Action False Lashes Mascara
Essence Multi Action False Lashes Mascara

 

 

Essence Multi Action False Lashes Mascara

Beğenmedim…

Takma kirpik görünümü vaat eden bu maskarayı ilk aldığımda ve denediğimde şaşırmıştım. Akışkan kıvamı, kirpikleri sadece boyaması ve kesinlikle dolgunlaştırmamasıyla, ismiyle alakasız bir ürün olduğunu düşündüm. Ambalajı açıp rimeli kirpiklerinize sürmeye başladığınızda sadece ve sadece kirpikleri boyadığını görüyorsunuz.

Birkaç kullanım sonrasında kıvamı biraz daha normale döndü, hacim ve kıvrım verme yetisi kazandı fakat ardında gözü rahatsız edecek derecede topaklar bıraktı…

 

Tek kat uygulanmış hali

Tek kat uygulamada çok sorun yokmuş gibi görünüyor olabilir. Ama şu var ki ben bir rimelin gerçek performansını görmek için muhakkak 2. katın da uygulanması gerektiğini düşünüyorum. Bir rimel, tek katta iyi ya da kötü, bir şekilde kirpiklerinizi boyar. Önemli olan 2. katta neler başardığıdır bana göre ( Maskara sapığı olduğum anlaşılıyor sanırım).

 

2 kat uygulanmış hali

Oklarla gösterdiğim alanı gördünüz değil mi? İşte o topaklanmalardan bahsediyorum.

Bu ürünü beğenenler de var. Olabilir, kimde nasıl kirpik var bilemiyoruz tabii.  Hatta şu kızcağız YSL Faux Cilsle karşılaştırmış ve aynı etkiyi yakalamış, iki maskarayı kullanmış biri olarak böyle bir şeyi kabul edemem!  ( Not :YSL muhtemelen cruelty free değil, aynı zamanda Loreal’in bünyesinde)

 

 

Essence Multi Action False Lashes Mascara kolay temizleniyor, hatta ilk kullandığım zamanlarda sadece suyla bile çıktığını gözlemledim! Kirpik diplerine rahatça yerleşen, kullanımı kolay, küçük bir fırçası var. Ve bir de uygun fiyatlı ( 8 – 9 lira arası.)

içerik ve görseller makyajaynam.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.