LUSH Herbalism

Home / ANA SAYFA / LUSH Herbalism
LUSH Herbalism

 

 

 

 

Bu nasıl bir temizleyici böyle?

Yemyeşil, köpürmüyor, çimen gibi, kına gibi kokuyor üstelik. Böyle yüz temizleyici olur mu?

Olmuş, hem de çok güzel olmuş!

Lush Herbalism,  peeling etkili bir yüz temizleyici. Yağlı, problemli ve hassas ciltler için tavsiye ediliyor. Bense karma olan cildim üzerindeki etkilerinden bahsedeceğim.

 

 

Nasıl hazırlanıyor? Nasıl kullanılıyor?

Bozuk para büyüklüğünde bir parça ürünü, ılık suyla avucunuzda ıslatıyorsunuz, ürün çamurumsu bir kıvam alıyor. Ben önceden ıslattığım yüzüme, hazırladığım ürünü parmaklarımla yayıyorum, dairesel hareketlerle yüzüme masaj yapıyorum. Özellikle yağlanan alın ve burun bölgeme daha çok masaj yapıyorum, sonrasında yüzümü duruluyorum. Ürünü bahsettiğim şekilde uyguladıktan sonra yüzünde bir süre bekletenler de varmış. Ben o kadarına ihtiyaç duymuyorum.

 

 

Uygulama sonrası ciltte neler oluyor?

Bir defa cilt inanılmaz yumuşamış oluyor, elinize neredeyse hiç pürüz gelmiyor. Cilt rengi fark edilir derecede eşitleniyor ve aydınlık bir hale geliyor. Herbalism,  regl öncesi çıkan sivilcelerimi büyük oranda söndürüyor, sakinleştiriyor. Evet, bu özellikle fark ettiğim bir durum. Lekeler konusunda etkisini görmek içinse ürünü düzenli kullanmak gerekiyor. Sizde de oluyor mu bilmiyorum, nadiren de olsa geçtiğinde leke bırakan zorlayıcı sivilcelerim çıkıyor. Kuruduğunda kahverengimsi leke bırakan sivilceler bunlar. Her kullanımla birlikte bu lekelerin mucizevi bir şekilde olmasa da giderek renklerinin açıldığını gözlemliyorum.

Kullanım demişken, Herbalism’in haftada 2 ya da 3 kez kullanılması tavsiye ediliyor.

Ürün vegan, hayvansal içerik barındırmıyor. Aynı zamanda içinde koruyucu madde bulunmuyor, bu yüzden üç aylık kullanım süresi var.

 

 

 

 

Ürün yoğun bitki karışımı içerdiğinden cildinizin ürüne tepki gösterme olasılığı var. Bana da bu durumdan bahsedildi ama ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu yüzden tam boy ürün almak yerine, birkaç kullanımlık tester istemeniz daha mantıklı olacaktır. Bir de buzdolabında saklama mevzusu var tabii, bana buzdolabında saklamama gerek olmadığı  söylendi.

Herbalism bittiğinde kesinlikle yeniden alacağım bir ürün.  Bu konudaki samimiyetime güvenebilirsiniz…

 

Ne kadar?

100 gr Herbalism 27 lira.

http://www.lushturkey.com/peeling-etkili-derin-temizleyici-siyah-nokta-lekeler-icin/product.aspx?productid=238

 

İçerik:

Ground Almonds, Kaolin, Glycerine, Chlorophyllin Water (Cl 75810,Aqua) , Nettle, Rosemary and Rice Vinegar Extract,Rice Bran, Gardenia Extract, Rose Absolute,Chamomile Blue Oil, Sage Oil, Perfume

 

Basın ürünüdür. Yorumlarım kişisel tecrübelerime dayanmaktadır, objektiftir. iletişim: info@makyajaynam.com

içerik ve görseller makyajaynam.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.