Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?

LSV Dükkan yani Lösev Dükkan’ında lösemili çocuklarımızın anneleri kendi elleriyle hazırladıkları organik kurabiyeler ve birbirinden renkli el emeği, göz nuru el işlerini sizlere sunuyor. LSV Dükkan bundan tam 12 sene önce LÖSEV Ankara’da, küçücük bir atölyede 5 anne ile başlayan bir çalışmayken bugün yüzlerce annenin ekmek parasını kazandığı meslek atölyeleri haline geldi.

 

Beslenme ile kanser arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekmek için kurulan bu minicik atölye, seneler içerisinde azim, sevgi ve inançla büyüdü. Giderek büyüyen ve insanın içini ısıtan bu başarı öyküsü, LSV Dükkan markasını yaratmaya kadar uzandı. Lösemili çocuklarımızın annelerinin umutlarını, hayallerini işlediği, sevgiyle yoğurduğu her bir LSV Dükkan ürünü sevgili çocuklarımızı hayata bağlayacak.

Tüm renkleri ve lezzetleri ile Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan’a www.lsvdukkan.com üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Lösev’i Twitter’da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.

Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

2 yorum “Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?

 1. melike
  10 Ağustos, 2012 at 16:08

  bu paylaşımın gerçekten çok iyi olmuş.sitede oyuncaktan ev eriştesine gayet güzel ürünler var. ve tabiki önemli olan gelirinin lösevli çocuklarımıza gidiyor olması .umarım gerekli duyarlılığı gösterebiliriz :))

  • MakyajAynam
   10 Ağustos, 2012 at 17:02

   teşekkür ediyorum.
   sosyal sorumluluk kapsamında olduğu için özellikle paylaşmak istedim.
   sevgiler…

Bir Cevap Yazın