ANA SAYFA,  Far,  Göz Kalemi & Eyeliner,  Koleksiyonlar & Göze Çarpanlar

LUSH Emotional Brilliance Makyaj Koleksiyonu ( Bölüm 2 )

LUSH Emotional Brilliance koleksiyonunun 1. bölümü için tıklayınız.

Koleksiyonda 11 adet eyeliner bulunuyor. Eyelinerlardan yukarıda gördüğünüz Bağımsız ( Siyah – Independent ) ve Fantazi ( Altın – Fantasy ) sabitlenme özelliğine sahip. Diğerlerini dilerseniz krem far gibi de kullanabiliyorsunuz.

 Bağımsız ( Independent )

Fantazi ( fantasy )

Soldan sağa: Güvenli Hisset ( Feeling Secure ), Dinamik ( Dynamic ), Sağlıklı ( Healthy )

Soldan sağa: Sakin ( Calm ), Başarı ( Success ), Kontrol ( Control ), Azimli ( Quietly Motivated )

Soldan sağa: Kontrol, Azimli, Motivasyon ( Motivation ), Yetkili ( In charge )

Bu kadar renk çeşidinin olması sizce de harika değil mi? Kim bilir, canınız her an çimen yeşili eyeliner sürmek isteyebilir, ki böyle renkler genelde bizim pek kolay ulaşamadığımız indie markalarda oluyor. Fardan çoktan eyeliner kullanmayı seven biri olarak yukarıdaki renklerin hepsini istiyorum!

Ufak ama önemli bir detay: Eğer eyelinerların kendi aplikatörlerinden memnun kalmazsanız ürünün şişesine sevdiğiniz, başka bir fırçayı da daldırabiliyorsunuz. Tabii çok kalın olmaması şartıyla…

3. bölümde krem farlar, maskara ve yüz grubundan ürünler sizlerle olacak, takipte kalın!

içerik ve görseller makyajaynam.com

4 Yorum

 • Duygu

  Böyle mat ve canlı renkleri bulmamız gerçekten çok zor oluyor. Lush’tan bu kadar renk çeşitliliği beklemezdim gerçekten.

  Yalnız sormadan edemeyeceğim, “yetkili” kuruyunca rengi mi açılıyor yoksa ışıktan mı öyle görünmüş. Çünkü en baştaki koyu mavi halini sevdim ben.

  • MakyajAynam

   tam emin değilim ama ışıktan olması lazım. mesela yukarıdaki toplu swatchlarda daha koyu durmuş…

 • pçakırkaya

  jel eye liner olarak tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı peki? hem cruelty free olsun hem kalıcı olsun, hem akmasın hem de kolay sürülsün ve siyahı da canlı olsun, ha bir de ikinci katı sürerken birinci çıkmasın :)))
  çok şey mi istiyorum beeennn? 🙂

  • MakyajAynam

   Evet biraz fazla =)
   Saydıklarınızın hepsini karşılar mı bilmem ama Essence, Physicians Formula, Youngblood markalarına bakabilirsiniz. Cruelty free markalar ( bir tek Essence markasının sertifikası yok ).

Bir Cevap Yazın