Hala denize gidemediyseniz, Lush ürünleri ile kendi okyanusunuzu yaratın.

Home / ANA SAYFA / Hala denize gidemediyseniz, Lush ürünleri ile kendi okyanusunuzu yaratın.
Hala denize gidemediyseniz, Lush ürünleri ile kendi okyanusunuzu yaratın.

İçerisinde Irish Moss, Nori, Carrageenan deniz yosunları, Atlantik deniz tuzu, canlandırıcı ferahlatıcı  taze limon, nane, greyfurt  ile bu sıcak havalarda kendinizi  denizin  derinliklerinde hissettirecek ürünlerle serinlemeye ne dersiniz?

Seanik : İnce telli, biraz yağlı saçlar için önereceğimiz, kendisi küçük ama etkisi büyük, ortalama 80 kullanımlık Lush patentli kalıp şampuan. Protein bakımından zengin deniz yosunları sayesinde  saçı besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verir.

Deniz tuzu ile hacim yaratırken, limon yağı ile saçtaki yağı dengeler. Hoş kokusunu da mimoza, yasemin, portakal çiçeği özünden almıştır. (25.00TL)

Ocean Salt: İsmi gibi içeriğinin çoğunluğunu Atlantik deniz tuzu oluşturan, hem yüz hem vücut için kullanabileceğiniz peeling ürünü ile banyodan canlanmış şekilde çıkacağınıza emin olun. Deniz tuzu; cildi minerallerle besler, temizleyici, peeling etkilidir. Taze greyfurt ve misket limonu suyu; yağ çözücü, sıkılaştırıcı ve parlatıcıdır.  Ayrıca taze avakado ile de cildinizi besler. (36.00TL)

Aqua Marina: Her türlü cilt tipi için uygun, cildi toparlayıcı, yumuşatıcı etkiye sahip, koruyucu katkı maddesiz derin temizleyici.

Üzeri, mineral bakımından zengin, detoks etkili ve sıkılaştırıcı deniz yosunu ile sarılı, ciltteki kızarıklığı alması için doğal kil kalamin pudrası;  yeni cilt hücre oluşumunu sağlayan aloe vera ve patçuli;  cildi sıkılaştırıcı, parlatıcı  tatlı portakal yağı, içeriklerinden bazılarıdır. Bir haftalık kullanımda dahi etkisi fark edilir. (27.00TL)

Dirty Duş Jeli: Taze naneli ve deniz tuzlu duş jeli ile yorgunluğunuzu ve kiri üzerinizden atın. %15 Sodyum bikarbonat içeriğiyle suya temas ettikçe kendinizi dağlardan gelen kaynak sularının altında yıkanıyor gibi hissedeceksiniz. (19.00TL)

Whoosh: Jöle kıvamını,içeriğindeki gliserin ve deniz yosunundan alan son derece konsantre Lush’a patentli duş jölesi.  Biberiye, greyfurt, limon, misket limonu içeriği ile sizi canlandırır, toksinlerden arındırır. Özellikle yaz aylarında dolapta tutup, sonra vücudunuza sürdüğünüzde, banyonuzda serin bir deniz havası hissettirecektir. (25.00TL)

http://www.lushturkey.com/

[Basın Bülteni]

Leave a Reply

Your email address will not be published.