LUSH’IN VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNÜ DREAM CREAM

Her zaman tüm dünyada ilk 10 a giren tedavi edici, ağrıya, kuru cilde, egzema ve hatta sedef hastalıklarında tedavi edici, güneş yanıklarına iyi gelen Lush’ın vazgeçilmez kremini

gururla duyuruyoruz.

Dream Cream 2010 yılında İngiltere’de  80.000 adet ile birinci, dünyada da 262.771 adetle dördüncü en iyi satan ürünü olmuştur!!!

Aşırı kuru ciltleri yumuşatıp, besleyen E vitaminli, yulafsütü kremin 1/3ünü oluşturur. Tahriş olmuş ciltleri yatıştırır ve egzemaya iyi gelir. Gülsuyu; sakinleştirici, yatıştırıcıdır, kaşıntıyı, kızarıklığı azaltır aynı zamanda E vitamini zengini  olup afrodizyak etkisi vardır. Besleyici, protein, vitamin, mineral içeren, cildi doğal yoldan %20 güneş ışınlarından koruyan zeytinyağı; cildi iyileştirir.

Kakao yağı ve benzoin cildi yumuşatması için, çay ağacı  yeni sağlıklı hücre artışını sağlaması ve antiseptik özelliğinden dolayı ilave edilmiş. Papatya yine hassas, kuru ciltler için ideal olup, ciltteki kaşıntıyı, döküntüyü almada mükemmel etki yapar.

Lavanta yağı ise, kızarıklıkları giderir, sakinleştirir, stresi azaltır, ve sağlıklı hücre gelişimini sağlar, antiseptiktir. Ayrıca hafif romatizmal sorunları ve ağrıları azaltıcı, böcek ısırığı, güneş ve hafif yanıkları iyileştirici özelliktedir.  Kesinlikle tavsiye ederiz!!!

http://www.lushturkey.com/yulaf-gul-suyu-lavanta-papatya-zeytinyagi-vucutkremi/sorunlu-vucutlar-icin-nemlendirici-vucut-losyonu/product.aspx?productid=140

[Basın Bülteni]

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

2 yorum “LUSH’IN VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNÜ DREAM CREAM

 1. Duygu
  14 Haziran, 2012 at 15:09

  Egzamaya iyi geldiğini ben de duymuştum, herkes çok memnun sanırım. Yalnız vücuda değil yüzümüz için kullansak mesela?=)

  • MakyajAynam
   14 Haziran, 2012 at 15:20

   Bilmem ki, sormak gerek danışmanlara =)

Bir Cevap Yazın