LUSH Breath of Fresh Air Tonik

Bu tonikle tanışmam kış aylarına denk geliyor.

Normalde kışın bile parlayan alın ve burun bölgem geçtiğimiz aylarda pek bir dengesizdi, hele yüzümün bazı bölgelerinde gördüğüm ve peeling yapmama rağmen bir türlü geçmeyen kabuklanmalar epey bir süre uğraştırdı beni.

Lush‘ın vücut ve saç ürünlerinden genel olarak memnunken, cilt bakımı için kendisine pek yönelmiyordum. Bir alışveriş sırasında yüzümdeki kuru bölgeleri göstererek sorunumu dile getirdim. Breath of Fresh Air tonikten iki fıs sıkıldı ve kabuk kabuk görünen sinir bozucu kuruluk ortadan kalktı.

Toniği yüzünüzü temizledikten sonra direkt yüzünüze sıkıp bırakabileceğiniz gibi, tüm yüzü ıslattıktan sonra pamukla da silebilirsiniz. Ben çoğunlukla ikinci yöntemi tercih ediyorum. Peki sonrasında ne oluyor?

  • Okuduğum kullanıcı yorumlarına göre bazıları ciltlerinde yanma hissettiklerini söylemiş, ben yanmadan ziyade çok hafif bir karıncalanma hissediyorum.
  • Kendisini kullandıktan sonra utanmasam nemlendirici sürmeyeceğim ( hatta yapıyorum ben bunu), yüzümü nemlendirdiğini hissediyorum, gerginlik yaşamıyorum.
  • Kızarıklıklara bir nebze de olsa iyi geldiğini düşünüyorum.

Bunların dışında ciddi anlamda makyaj çıkartmaya da yardımcı. Yüzümü yıkamadan önce 3 -4 fıs sıkıp disk pamukla yüzümü siliyorum ve her defasında pamuktaki kalıntılara bakarak şaşırıyorum.

Mükemmel bir tonik mi? Hayır, ama şimdilik isteklerimi karşılıyor, cildimde herhangi bir soruna yol açmadı, kullanmaya devam etmemem için bir sebep yok.

İçindekiler

Spring Water (Aqua), Fresh Sea Water (Aqua), Aloe Vera Gel (Aloe barbadensis), Perfume, Carrageenan Extract (Chondrus crispus), Rose Absolute (Rosa centifolia), Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Seaweed Absolute (Fucus vesiculosus), *Limonene, *Linalool, Methylparaben. * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

Ne kadar?

250 gr 31 lira.

100 gr 17 lira.

İnternet sitesindeki fiyatlar bu şekilde ama ürünlere zam gelmişti yanılmıyorsam…

http://www.lushturkey.com/nem-veren-deniz-sulu-aloe-verali-tonik/product.aspx?productid=246

İçerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

Hatırlatma: Cilt bakım ürünleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bir ürünün herkeste işe yarayacağını düşünmek fazla iyi niyetlilik olur =)

  • 0

    Overall Score

  • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

2 yorum “LUSH Breath of Fresh Air Tonik

Bir Cevap Yazın