LUSH American Cream Saç Kremi

Bir saç kreminin iyi olup olmadığını nereden anlıyorum biliyor musunuz?

Köpürmemesinden.

Bu zamana kadar çokça saç kremi denedim, şampuanı saçtan ne kadar iyi arındırırsanız arındırın, uygulama sırasında yine de köpüren saç kremlerinin etkisi bir sonraki duşa kadar oluyor genelde, uzun vadede saça pek de bir faydaları olmuyor.

LUSH American Cream de kendini şampuan zannederek köpürmüyor, tam da benim istediğim gibi…

Lakin,

Maalesef oldukça iyi bir saç kremi olduğuna inandığım bu ürün, benim işlem görmüş saçlarım için yeterli kuvvetlilikte değil. Birçok kullanıcı da aynı durumu dile getirmiş. İşlem görmemiş, normal saçlara sahip olanlar bu üründen daha çok memnun kalacaklardır.

Saçlara verdiği esneklik ve parlaklık güzel, saçları ağırlaştırmaması ayrı güzel fakat saçlarımda istediğim yumuşaklığa ulaşabilmem için çokça ürünü saçlarıma uygulamam gerekiyor ve böylesi benim için ekonomik olmuyor. Sanırım Retread benim için daha doğru bir seçim olacak.

Ve son olarak, bu krem o kadar güzel kokuyor ki! Bayılıyorum…

Ne kadar?

100 gr 19 lira, 250 gr 36 lira, 500 gr 56 lira.

http://www.lushturkey.com/yipranmis-sac-yumusaklik-vanilya-portakal/yipranmis-saclar-icin-krem/product.aspx?productid=151

İçerik ve görsel makyajaynam.com’a aittir.

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

2 yorum “LUSH American Cream Saç Kremi

 1. zahide yıldırımoğlu
  29 Mayıs, 2012 at 13:53

  bende bugün katı şampuan aldım yanında da bu kremden tester göndermişler..kokusu güzel gerçekten buram buram geliyo bana şimdi:)

  • MakyajAynam
   30 Mayıs, 2012 at 14:09

   evet, üstelik çok kalıcı =)

Bir Cevap Yazın