LUSH R&B Canlandırıcı Dengeleyici Saç Bakım Kremi

Home / ANA SAYFA / LUSH R&B Canlandırıcı Dengeleyici Saç Bakım Kremi
LUSH R&B Canlandırıcı Dengeleyici Saç Bakım Kremi

Lush Türkiye’nin sitesinde ürünle ilgili açıklama bulunmadığı için LUSH TIMES’daki açıklamayı ekliyorum:

Uçuşan, kabaran saçlarınızın şekil almasını sağlarken besleyen, banyo sonrası suyu alınmış, nemli saçlara uygulayacağınız, nem ve şekil veren besleyici kremimiz. Bu ürünümüzü yüzünüze sürdüğünüz cilt nemlendiricileri gibi varsayın, saçınızı daha elastik, kolay taranmasını sağlar. Kırılmasını önlemek için avokado, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı içerir. Saç derinizi sakinleştirmesi, beslemesi için jojoba ve yulaf sütü ilave edilmiştir. Defne, portakal çiçeği ile de yine saç derinize bakım yapar, hoş koku verir. R&B buklelerinizle savaşmaktansa, onlara sahip çıkarak şekil verip, kuru saçlarınızı yeniden düzenleyip, kimyasal işlemlerle zarar gören saç derinize de bakım yapar. Ürün öncelikle afro saçlar için düşünülmüş ama her kuruyan, dalgalı, kıvırcık saçlılar için de ideal olduğu test edilmiş.

R&B aslında bir çeşit durulanmayan saç bakım kremi. Epey bir süredir neredeyse her banyo sonrasında kullandım ve sonuçlar şu şekilde:

  • Saçlara gerçekten esneklik kazandırıyor, kolay taranmasını sağlıyor.
  • İnanılmaz bir yumuşaklık veriyor.
  • Ürünü kullandıktan sonra saçlarımı kendi halinde kurumaya bıraktığımda, aman aman bir parlaklık vermiyor. Fakat saçlarıma ısıyla şekil verirsem sahiden saçlarımın pırıl pırıl parlamasını sağlıyor.
  • Saçtaki elektriklenmeyi ve kabarmayı ciddi anlamda azaltıyor, saçları yatıştırıyor.

R&B saç kreminin gerçekten çok yoğun bir kıvamı var. Bu yüzden aynen ürünün ambalajında yazdığı gibi, banyo sonrası saçlardaki ilk su alındıktan sonra kullanılması gerekiyor. Saçlarınız hafif nemliyken sürerseniz saçlarınız yağlanacak ve ağırlaşacaktır. Her şekilde denedim ürünü, bir tek saç diplerime sürmedim…

Çok yoğun ve baskın bir kokusu var, ben beğeniyorum. Siz yine de koklamadan almayın derim çünkü kokusu oldukça kalıcı.

Kimler sever?

Boyalı, işlem görmüş, kuru, elektriklenen, kabaran ve bir türlü yatışmayan saçlara sahip olanlar bu ürünü muhtemelen beğeneceklerdir.

Yoğun kıvamı ve yağlı yapısı nedeniyle az miktar bir miktar, uzun saçlı olmama rağmen beni idare ediyor. Bu da 100 gr lık ürünün epey gideceği anlamına geliyor.

Ne kadar?

100 grlık R&B saç bakım kremi 40 lira.  Ürünlere zam gelmiş bu arada…

http://www.lushturkey.com/parlak-saclar-icin-krem/product.aspx?productid=587

Bunlar da Tepe Nautilus LUSH danışmanı Doruk Bey’in verdiği testerlar =)

Son bir şey:

LUSH, kozmetik ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmesine karşı FIGHTING ANIMAL TESTING isimli bir kampanya başlatmış durumda.

Kampanya ve hayvan deneyleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen ziyaret edin:

http://www.lushturkey.com/fightinganimaltesting/

İçerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.