Allık,  ANA SAYFA,  Göz Kalemi & Eyeliner,  Maskara,  Oje

L.A. COLORS ve L.A. Girl Ürün Yorumları Vol. 2

L.A. Girl Illuminating Blush / Aydınlatıcı Allık

L.A. Girl aydınlatıcı allık ambalajında mat, tek renkmiş gibi görünüyor fakat yüzünüze sürdüğünüzde ışıltılı bir yapısı olduğunu görüyorsunuz.

Bendeki renk olan Dusty Rose tam da benim sevdiğim tonlarda, cilt rengi sarı alt tonlarda olanlara yakışacağını düşündüğüm bir renk. Renk gül kurusu gibi, içinde pembe yansımalar var.

Şimdiye kadar kullandığım en pigmentli allık olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Fırçayı hafifçe dokundurmak bile allığın çokça renk vermesi için yeterli. O yüzden seyrek, yumuşak kıllı fırçalarla kullanmak daha iyi bir sonuç verebilir.

Allığı yüzümde 9 – 10 saat tutmadım fakat  kullandığım süre içerisinde kalıcılığı beni idare etti.

L.A. Girl Lash Boosting Mascara

Üzgünüm, bu rimeli beğenmedim. Kirpiklerimle hiç anlaşamadı. Eğer benim gibi soluk, cansız kirpikleriniz varsa muhtelemen sizi de tatmin etmeyecektir. Biliyorsunuz, normalde illa ki rimelleri kirpiklerimde de fotoğraflarım, bu sefer bir aksilik çıktı. Daha sonra uygulama fotosu eklemeye çalışacağım.

L.A. Girl Endless Auto Eyeliner

Kalemin sürümü, renk verişi ve kalıcılığı çok güzel. Swatch yaparken sabitlendiğini fark ettim. Eğer göz kapaklarınız çabuk yağlanıyorsa baz kullanmanız gerekebilir yalnız…

Yukarıda gördüğünüz renk Light Brown. Günlük kullanılabilecek, bronzumsu güzel bir kahve.

L.A. COLORS Color Craze Oje

Ojenin ambalajını, fırçasını, sürümünü, kat kat sürmeme rağmen macun gibi olmayan kıvamını beğendim. Sadece renk benim tercih edebileceğim bir renk değil.

Her iki markanın ürünlerini incelemek için:

http://www.makyajperisi.com/

İçerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

Tarafıma gönderilmiş tanıtım ürünleridir. Yorumlarım kişiseldir, objektiftir.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın