ANA SAYFA,  Far,  Ruj & Lip Gloss

L.A. COLORS ve L.A. Girl Ürün Yorumları Vol. 1

L.A. Girl Precious Jewel Ruj

Önce en beğendiğim üründen başlamak istedim.

L.A. Girl Precious jewel ruj un harika bir yapısı var. Sürümü çok güzel, yağlı ya da ağır bir yapısı olmamasına rağmen dudaklarınızın üstünde kayıp gidiyor, rengini iyi veriyor.

Oldukça simli olmasına rağmen, bazı simli rujlarda hissedilen pütür pütürlük hissi bu rujda yok. Bendeki rengi Intoxicate, kışa uygun, morumsu, soğuk bir renk. Kalıcılığı ise gayet tatmin edici.

L.A. Colors Far Paleti: Diva

Bu far paletinden çok hoşlandığım söylenemez. Gerek ambalajı, gerek renkleri beni tatmin etmedi. Bana 90 ların makyajlarını hatırlattı. Mat, lila, pembe renkler…

Farların tozutan bir yapısı var ve kesinlikle kullanmadan önce bir baza ihtiyaç duyulacağını düşünüyorum. Paletteki renklerden bir ikisini gözüme kestirdim, alt sıradaki soğuk tonlar onlar da.

Yeni nesil far paletlerinden çok uzak olduğunu düşünüyorum bu paletin. Zaten birazdan linkini vereceğim sitede de bu palet yok, markanın çok daha güzel far paletleri mevcut. (Labirent şeklindekini gözüme kestirdim mesela )

L.A. Colors Diamond Shine Gloss

Bu glossu ilk gördüğümde “Eyvah! Nasıl süreceğim ben bunu” demiştim. Ambalajında çok canlı görünüyor gördüğünüz gibi. Fakat opak bir yapısı olmadığı için ve dudak rengim koyu olduğu için bende normal bir parlatıcı gibi durdu.

Gloss insanı değilim, daha önce de söylemiştim. Glossların verdiği yapışkanlık hissinden hoşlanmıyorum. Bu glossun rahatsız edici bir yapışkanlığı yok. Kalıcılığı ise normal bir gloss kadar. Meyveli sakızlar gibi de bir kokusu var =)

Tek kat uygulamada normal bir parlaklık, 2. ve 3. kat uygulamada ise hakikaten cam gibi bir parlaklık veriyor ki, ben o kadarını tercih etmiyorum genelde.

Tabii glossun tamamen opak olmama durumu bendeki rengi için geçerli. bkz. red rubies. Diğer renkleri daha örtücü bir yapıya sahip olabilir.

Bir sonraki yazıda iki markadan ürünler olan allık, rimel, göz kalemi ve oje sizlerle olacak.

L.A. Colors ve L.A. Girl markaları ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor.

Her iki markanın diğer ürünlerini incelemek için:

http://www.makyajperisi.com/index.php

L.A. Girl ürünlerini satın almak için:

http://www.luxybox.com/marka/la-girl

İçerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

Tarafıma gönderilmiş tanıtım ürünleridir. Yorumlarım kişiseldir, objektiftir.

2 Yorum

    • MakyajAynam

      rengi de, yapısı da çok güzel. benim dudaklarım da dolgun sayılmaz ama yine de koyu renkleri sürüyorum =)

Bir Cevap Yazın