Tester Verebilir Misiniz?

Home / ALIŞVERİŞ / Tester Verebilir Misiniz?
Tester Verebilir Misiniz?

 

Hatırlatma: Clinique ürünlerini, markanın hayvan deneyleri politikasından dolayı artık satın almıyorum. Bilginize…

Bu sorunun cevabı genelde ” Hiç testerım kalmadı.. Ay yok ki! Ne zamandır tester gelmiyor zaten” gibi cümleler oluyor… Çevremdeki birçok insan deneme boyu ürün alamadığından şikayet ediyor, e nereye gidiyor bu testerlar?

Ey, pek sevgili satış danışmanı,

Müşterinize tester/ deneme boyu ürün verirseniz ölümcül hastalığa yakalanmazsınız. Korkulacak bir şey yok. Markanın müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşterinin ürünler hakkındaki meraklarını gidermek için olan deneme ürünleri eş – dost için değil…

Bir de benim anlamadığım bir durum daha var. Yüzlerce liralık alışveriş yapıyorsunuz, deneme boyu ürün istediğinizde kimi danışmanın yüzündeki ifade değişiyor. Sanki dileniyoruz!

Taksim Clinique mağazasından bir arkadaşımın yaptığı iki tam boy ürün alışverişinde, makyaj çantası da dahil olmak üzere 9 – 10 parça deneme boyu ürünümüz oldu. Benim payıma düşenler yukarıdakiler… Taksim Clinique danışmanı Hanife Hanım’a cömertliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Siz de kendisiyle tanışırsanız selamlarımı iletin =)

Başım göğe mi erdi?

Evet!

Denemediğim ürünleri denemiş olacağım, ürünlerin bana uygun olup olmadığını anlamam için tonlarca para dökmem gerekmeyecek. Kim bilir, bazılarından çok memnun kalacağım, koşarak tam boyunu almaya gideceğim. Sonuç olarak isterken çekindiğimiz testerlar amacına ulaşmış olacak…

Siz de aynı sorunları yaşıyor musunuz? İşinize yarayan taktikleriniz var mı =)

Bu içerik ve görsel makyajaynam.com’a aittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.