ANA SAYFA,  Makyaj Bazları,  Maskara

Clinique Lash Building Primer

Hatırlatma: Clinique ürünlerini, markanın değişen hayvan deneyleri politikasından dolayı artık satın almıyorum. Bilginize…

Clinique Lash Building Primer ( rimel bazı), isimlerini hatırlayamadığım bazı markaların  rimel bazları gibi etkisiz eleman değil. Ne demek istiyorum?

Rimel bazının destekleyici bir yapısı olmalı. Kirpiklere şekil, hacim ve kıvrım vermeli. Yıllaar önce, rimel bazlarının Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı sıralarda bir tane denemiştim. Sadece beyaz renkli, hiçbir işe yaramayan, kendine hayrı olmayan bir bazdı.

Clinique Lash Building Primer ise kirpiklere belli bir hacim de veriyor, kıvrım da. Hatta kıvrım verme konusunda baya iyi. ( Uzatıyor bir de )

İyi bir rimel bazıyla performansından memnun kalmadığınız rimellerinizi adam edebilirsiniz.

Clinique Lash Building Primer + Clinique Lash Doubling Mascara

Geçenlerde memnun kalmadığımdan bahsettiğim Clinique Lash Doubling maskara, rimel bazıyla desteklenince benim açımdan daha kabul edilebilir bir görünüme ulaştı.

Rimel bazlarını 1 – 2 aylık kullanım sonrası ilk zamanki performanslarını kaybeden maskaralarınızla da kullanabilirsiniz.

Clinique Lash Building Primer + Bourjois Volume Fast & Perfect Mascara

Clinique rimel bazının macun gibi kopkoyu bir kıvamı olmadığı için rahatlıkla bir çok maskarayla kullanılabileceğini düşünüyorum. Özetle: BEĞENDİM!

Fiyatından emin değilim ama 40 lira civarında sanırım…

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

8 Yorum

Bir Cevap Yazın