ANA SAYFA,  Cilt Bakımı

BURT’S BEES Radiance Body Lotion: Aydınlatıcı Vücut Losyonu

İçeriğindeki ayçiçeği yağı ile cildi nemlendirmeye yardımcı olurken, ışık yansıtıcı Mica minerali ise cildinizin doğal parlaklığını artırmayı  destekler.

Bu losyonun kapağını açar açmaz mis gibi bir koku yayılıyor, abartılı baskın bir parfüm kokusundan bahsetmiyorum tabii.

Az miktarda bir ürün oldukça geniş bir alana yayılıyor. Yapısı yapış yapış ya da yağlı değil. Cilt tarafından kolayca emiliyor. İçinde çok çok minik ışıltılar var, ben suni ışık altında fark ettim düşünün. Işıltılar korkulacak boyutta değil, sürünce assolist gibi parıldamıyorsunuz.

Yapısı ışıltılı olduğu için yazın kullanacağım. Tabii isteyen kışın da dekolte giyindiğinde kullanabilir, gayet hoş duracaktır.

Ürünün fiyatından tam emin değilim ama 69 lira olması lazım. Açıkçası Burt’s Bees’in Türkiye fiyatları konusunda hayal kırıklığına uğradım. Lip Balm ları dışındaki birçok ürününün fiyatını fazla buluyorum. Elbette her markanın bir fiyat politikası var fakat yurtdışı fiyatlarıyla Türkiye fiyatları arasında bu kadar uçurum olmaması gerektiğine inanıyorum. Fiyatlar biraz daha makul tutulsa, çok daha geniş bir kitle markayı deneme şansı yakalayacaktır…

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

Bahsi geçen ürün basın numunesidir. İletişim :  info@makyajaynam.com

6 Yorum

Bir Cevap Yazın