ANA SAYFA,  Ruj & Lip Gloss

The Balm Read My Lips Ruj: Classified

 

Biliyorum, bir daha bu seriden ruj almam dedim ama %50 indirim var bu rujlarda. 14 liraya geliyor.

the Balm Classified ruj un dudaktaki duruşu, ne yukarıda gördüğünüz renk gibi ne de elinizde, kolunuzda yaptığınız swatchtaki gibi. Tabii bu durumu eve gelip de ruju dudağıma sürünce fark ettim.

Gratis te rujun rengini test ederken şöyle bir elime sürdüm. Hafif kahvemsi, şeftalimsi bir rengi vardı. “Tamam” dedim,” Ben bunu kullanırım.”

Classified’ı dudağınıza sürdüğünüzde hiç yukarıdaki gibi durmuyor. Tamamen bej bir nude a dönüşüyor. (bol kepçe sürerseniz, yapısı transparan çünkü)… İşte  böyle  görünüyor:

Nude rujları seviyorum ama bu kadar açığını şimdiye kadar kullanmamıştım. Böyle renkleri seviyorsanız classified aklınızda olsun…

He bu rujlar neden indirime girmiş derseniz, yeni seri gelmiş efendim. Muhtemelen read my lips serisi satıştan kalkacak.

Seriden önerdiğim renkler:

Scoop incelemek için tık tık!

Gossip incelemek için tık tık!

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

4 Yorum

 • nesrin

  evet evet ama yaz için çok guzel hafif bronzlaşıcaksın ve süreceksin hooppp seksi ve alımlı bir görüntü ortaya çıkar yehhuuu:))

  sevgiler..

 • Pelin

  Renginin dudakta farklı durması hayal kırıklığına sebep olmuş olabilir yalnız dudaklarında çok hoş durmuş yazın kullanılabilir gerçekten :D… indirim olmasına şaşırdım ben de bültenlerinde yazmıyordu çünkü ama zaten 1-2 renk dışında diğerleri pek satılmadığı için satıştan kaldırılabilir. Keşke indirim glosslara gelseydi:D

  • MakyajAynam

   bu tonda rujum yoktu, iyi oldu aslında. bi de ben kopkoyu göz makyajlarıyla denemek istiyorum bu rengi =)

Bir Cevap Yazın