ANA SAYFA,  Cilt Bakımı,  HABERLER,  Lip Balm

BURT’S BEES Bal Özlü Dudak Bakımı (Lip Balm)

Öncelikle : BURT’S BEES Türkiye’de !

Burt’s Bees ilk üretimine lip balmlarla başlayan, %95 – %100 doğal içeriğe sahip ürünleri olduğunu özellikle vurgulayan ve artık bizim de rahatlıkla ulaşabileceğimiz bir marka.

Marka lip balmlarda bu kadar iddialıyken denememek olmazdı, Boyner‘deki mini alışverişim sırasında kasada çeşitleri bulunan lip balmlardan bir tanesini seçtim.

Benim aldığım Honey Lip Balm, bal özlü olanı.

Epeydir dudak bakımımı ihmal ettiğimden dudaklarımda ince kabuklanmalar olmuştu, ürünü üç gündür kullanıyorum ve bahsettiğim kabuklar artık yok… Peeling yapmama bile gerek kalmadı.

Bir de daha önce bu kadar kalıcı bir lip balm kullanmadığımı belirtmem gerek. Lip balmı sürüyorum, aradan 1 saat geçiyor, 2 saat geçiyor, hatta ufak tefek bir şeyler atıştırdığım bile oluyor, hepimizin yaptığı ruj yedirme hareketini yaptığımda hala etkisinin sürdüğünü görüyorum.

Yapısı ağır ve yağlı değil. Ruj altına rahatlıkla kullanılabilir çünkü sürdüğünüz rujun dokusuna çok fazla müdahale etmiyor, mesela mat rujunuzu parıl parıl yapmıyor. Bunun için lip balmı tek kat sürmeniz yeterli, tabii dilerseniz birkaç kat sürüp yoğunluğunu arttırabilirsiniz.

Baskın rahatsız edici bir kokusu yok, tadı da aynı şekilde. Şahsen rahatsız olmadım.

Özetle benim için tekrar tekrar alınası bir lip balm bu, diğer çeşitlerini de denemek isterim.

Nereden alınır?

Burt’s Bees ürünlerini Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz.

Ne kadar?

9.90 TL.

http://www.facebook.com/BurtsBeesTurkiye

Burt’s Bees, facebook sayfasında belirli aralıklarla ödüllü yarışmalar da düzenliyor. Hatta şu an devam etmekte olan bir yarışma mevcut.

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’ a aittir.

3 Yorum

  • Nesli

    Gerek güzel ve özenli fotoğraflarınız, gerek tam kararında yorumlarınızla kozmetik blogları arasında çok beğenerek takip ettiklerimdensiniz.
    Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

Bir Cevap Yazın