ANA SAYFA,  Oje

Orly Rage

GÜNCELLEME 2!!!
Logical Harmony, Orly’nin hayvan deneyleri politikası ile ilgili yeni bir yazı yayınladı. Buna göre Orly bahsi geçen distribütör ile bir ilgisi olmadığını, ilgili tarafın ürünlerini nasıl elde ettiğini bilmediğini ve hala cruelty free bir marka olduklarını belirtiyor. Yazının tamamını, Orly’nin konuyla ilgili açıklamasını linkten inceleyebilirsiniz:

http://www.logicalharmony.net/an-update-on-orlys-animal-testing-stance/#axzz3NZpjIMCP

GÜNCELLEME!
ORLY markasının hayvan deneyleri politikası değişmiş olabilir. 

Peta’nın hayvanlar üzerinde test yapmayan markalar listesinden çıkarılan ORLY, “Hala cruelty free bir marka mısınız?” sorularını yanıtsız bırakıyor. Takip ettiğim ve size de tavsiye ettiğim vegan blogger Logical Harmony, markanın distribütör aracılığıyla Çin’de satış yaptığını belirtiyor. İlgili yazıyı okumak için ziyaret edebilirsiniz:

http://www.logicalharmony.net/orly-is-no-longer-cruelty-free/#axzz3LtFGdHQw

Hatırlatma: Daha önce de belirttiğim üzere markaların hayvan deneyleri politikası zaman içinde değişiklik gösterebiliyor. Bu durumda ilgili markanın yazısını blogdan tamamen kaldırmak yerine, durumu siz okuyucularla bu şekilde paylaşmayı uygun görüyorum.

Orly Rage Foil FX serisinden, bakır yansımaları olan ve  sürekli tırnaklarınıza bakma ihtiyacı hissettiren harika bir renk. Bu ojeyi sürdükten sonra tırnaklarımdan gözümü alamayan bir tek ben olmadım anlaşılan, çünkü ojemi soran çok fazla kişi oldu.

Ojenin rengi ışığı yansıttığından farklı ışıklarda farklı renklerde görünüyor. Ben beyaz ve sarı ışık altında fotoğrafladım.

Sürümü hiç zor değil, korktuğum gibi parmaklarım sim içinde kalmadı. İki katta tam opaklığa ulaşıyor. Ve kalıcılık…
Kesinlikle çok başarılı, 6 gündür tırnaklarımda olmasına rağmen soyulma ya da dökülme yok. Sadece uçlardan biraz çıktı ama 6 gün için çok normal. Kaldı ki renk açık bir ton olduğu için hiç belli olmuyor.

Folyo etkisini yansıtan en sevdiğim fotoğraf bu oldu =)

Orly ojeler 18 ml. Şimdiye kadar (benim gördüğüm) kullandığım en büyük oje. Aynı zamanda Orly ojeler DBP,
Formaldehit ve tolüen gibi zararlı maddeleri içermiyor
. Gönül rahatlığıyla sürebilirsiniz.

Güncelleme: Orly ürünlerinin resmi satışı artık bulunmuyor.

Orly Rage 18 ml ve 22.50 TL.

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a  aittir.

{Tanıtım ürünüdür.  İletişim: info@makyajaynam.com }

5 Yorum

    • MakyajAynam

      çok güzelmiş valla, başka renklerini de istiyorum özellikle space’i deli gibi istiyorum. teşekkür ederim =)

  • Esma

    Orly Orly Orly 🙂 bu renge bayılıyorum ve çok yakışmış gerçekten. ben de gözümü tırnaklarımdan alamıyorum bu rengi sürdüğüm zaman ve herkes bu hangi marka diye soruyo 🙂 Orly’nin simli ojeleri bence diğer markalar arasında sürümü ve çıkarımı en rahat olanları. Holiday Soiree serisinden Androgyne ve Oui de çok güzel onları da kullanmıştım. Fiyatları düşmüş Orly’nin. Ben en son 18.50’ye aldım Cevahir Eczanesi’nden.

Bir Cevap Yazın